טיילור סוויפט תשחרר מחר את הוידאו החדש שלה לסינגל "?Ready For It", וממה שראינו בטיזר, אותו העלתה השבוע לאינסטגרם, כנראה שמדובר בקליפ המושקע והמרשים שהוציאה עד היום. הוא כולל אפקטים מטורפים שלא היו מביישים את הסרט החדש של "הנוקמים", ובחלקים מסוימים ממנו הכוכבת מופיעה בעירום מלא, לפחות כך חשבו המעריצים.

...Ready For It? Official Music Video out Thursday night. #ReadyForItMusicVideo

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

הופעתה של הזמרת כסייבורג עירום בפרומו של הקליפ, עוררה לא מעט רעש ברשת בימים האחרונים, אבל כדי להרגיע את המתלוננים, מקורבים לזמרת הסבירו שהסצנות צולמו כשהיא מכוסה בבגד עור צמוד. במשך השנים פורסמו תמונות עירום של כמעט כל כוכבת הוליוודית, מקים קרדשיאן ועד אריאנה גרנדה, וטיי היא בין היחידות שהצליחו להישמר מהמכה הזאת.

אלבומה החדש "Reputation" שישוחרר במהלך החודש הבא, הניב עד כה שלושה סינגלים: הלהיט "Look What You Made Me Do", שצבר למעלה 600 מיליון צפיות בפחות משלושה חודשים, "?Ready For It", שיצא שבוע אחרי ועכשיו מקבל קליפ, ו-"Gorgeous" שהגיע בשבוע שעבר והפך לפייבוריט של רבים מהמעריצים. הוידאו החדש הוא עוד צעד בקמפיין הקידום האדיר שהתחיל באוגוסט האחרון, וגרם למחיקת כל התוכן שהיה קיים עד אז באינסטגרם של הזמרת.