אלבום הבכורה הרשמי של בילי אייליש ("When We All Fall Asleep, Where Do We Go"), שיצא במרץ האחרון, סימן את הפריצה הגדולה שלה כאמן בינלאומי. מאז שחרור האלבום, השיר הבולט ביותר מתוכו, "Bad Guy", עבר מסע מפרך במצעדי הלהיטים. אמש פורסם לראשונה שהשיר הצליח לכבוש את המקום הראשון במצעד הנחשב בעולם - "הוט 100" של מגזין בילבורד האמריקאי.

השיר של בילי, שבמשך שבועות היה תקוע במקום השני, הצליח לעקוף השבוע את נתוני המכירות וההשמעות של הלהיט של ליל נאס איקס ובילי ריי סיירוס, "Old Town Road". שיר הקאנטרי-טראפ המצליח שבר שיאים והפך לשיר שתפס את המקום הראשון במשך פרק הזמן הארוך ביותר בהיסטוריה של המצעד (19 שבועות רצופים).

מדובר באחד התארים הגדולים בעולם המוזיקה, ומה שמעצים את ההישג הזה של בילי הוא העובדה שבמשך 5 שנות הקריירה שלה היא לא הצליחה להכניס אף שיר אחר לעשרת הגדולים של המצעד. מה שסייע לקידום של "Bad Guy" היה הרמיקס שהזמרת הוציאה לשיר בחודש שעבר, בו מתארח ג'סטין ביבר.

עם הגיעה למקום הראשון של מצעד הלהיטים האמריקאי, אייליש מצטרפת לרשימה אקסקלוסיבית של זמרות שהצליחו לעשות זאת השנה. המצליחה ביותר מביניהן היא אריאנה גרנדה, שהצליחה להכניס השנה שני שירים אל המקום הראשון ("thank u, next" ו"seven rings") ונשארה שם במשך 9 שבועות.

אחריה נמצאת הלסי שהשיר שלה "Without Me" תפס את המקום הראשון במשך שבועיים. זמרת נוספת שהצליחה להגיע השנה למקום הראשון במצעד היא ליידי גאגא, שעשתה זאת עם הדואט שלה ושל בראדלי קופר "Shallow".