הלהיט הפרובוקטיבי "Judas" של ליידי גאגא זכה הערב להופעה טלוויזיונית ראשונה בתוכנית האירוח של אלן דג'נרס, המשודרת בארה"ב בשעות הבוקר. בנוסף גאגא התראיינה אצל דג'נרס ואמרה לה: "אני בת 25 ויש לי חמש הופעות סולד-אאוט ב'מדיסון סקוור גארדן' בניו יורק, האם לפעמים אני מרגישה לוזרית? כן בטח". דג'נרס מצדה התלוצצה עם גאגא כשנכנסה לאולפן רכובה על רולר סקייט ענק, אותו דחפו גברים חשופי חזה, במה שהזכיר את כניסת הביצתה המפורסמת של ליידי גאגא לטקס ה"גראמי" האחרון.

זכיות בטקס ה"O" וקטע משיר חדש

וגם זה קרה לה הלילה: ליידי גאגא זכתה בטקס פרסי ה"O" של MTV בתארים "האמן שהכי שווה לעקוב אחריו בטוויטר" ו"האמן החדשני ביותר". מברוק. כאן אפשר לצפות בטקס של MTV. בוידיאו החדש שלה למעריצים, ה"gagavasion מס' 44", השמיעה גאגא התחלה של שיר חדש מתוך האלבום "Born This Way", שייצא כאמור ב-23 במאי.

השיר "Judas", שהגיע כבר למקום השישי במצעד הסינגלים הדיגיטליים של "בילבורד", הוא כזכור הסינגל השני מאלבומה החדש של ליידי גאגא "Born This Way", שצפוי לצאת -23.5. השיר הפרובוקטיבי כולל שורות כמו: "באופן הכי תנ"כי / אני מעבר ללהכות על חטא / אני זונה של תהילה /  בחורה יצאנית / שמקיאה את המחשבות".

שם השיר רמז מיד ליהודה איש קריות, היהודי שבגד בישו, משיח הנצרות, והסגיר אותו לרומאים בירושלים לפני כאלפיים שנה. עיתוי יציאת השיר בחג הפסחא הנוצרי (Easter), המציין את ימי צליבתו של ישו, הרתיח את אמריקה השמרנית, שנציגים שלה בתקשורת תקפו את הכוכבת על השיר השערורייתי בעיתוי הנוכחי.

גאגא עצמה הגיבה על הביקורות: "השיר הזה נוצר ב-15 דקות, שבהן הקאתי את הכל החוצה... המטרה שלי עכשיו היא לשמור על עצמי בהמשך ההוצאה של האלבום 'Born This Way'. את דליפת השיר לרשת הגדירה גאגא כ"מוות איטי, איבר אחרי איבר".

>> סי לו גרין מוביל השבוע במצעד ההשמעות הלועזי בארץ