בשלוש השנים האחרונות זארה לרסון עבדה על אלבומה השני, "Poster Girl”, שלפי השמועות צפוי לצאת לקראת סוף השנה. במסגרת העבודות על הפרויקט היא הקליטה לא מעט חומרים עם עשרות אמנים אחרים.

לאחרונה מקורבים ללרסון סיפרו על שני דואטים שכוכבת הפופ השוודית הקליטה עם אריאנה גרנדה ואד שירן, וזמן קצר לאחר מכן הזמרת אמרה ששני השירים ככל הנראה לא יופיעו באלבום החדש. היא ציינה שמה שהוביל לכך הוא הרצון להוציא פרויקט שלם משלה - ללא שיתופי פעולה.

בראיון שהעניקה בשבוע שעבר, סיפרה לרסון על השיר שהקליטה עם אריאנה: "אני אולי אשחרר בסוף את השיר הזה, אבל אתם לא תוכלו לזהות את הקול של אריאנה בין קולות הרקע שמופיעים שם. השתמשנו במקהלה שלמה". 

"אני מתנצלת בפני המעריצים של אריאנה שחיכו לזה", המשיכה הזמרת בת ה-22, "אתם לא תצליחו לשמוע אותה שם בכל מקרה כי יחד איתה שרים עוד עשרה אנשים". 

זאת לא הפעם הראשונה ששיתוף פעולה בין שתי הזמרות מעורר אכזבה בקרב המעריצים, ולפני 4 שנים זארה הוציאה יחד עם דיוויד גואטה את השיר "This One’s For You”, אותו היא הייתה אמורה לשיר יחד עם גרנדה. לבסוף הוחלט לשחרר את השיר בביצוע סולו של זארה, וכשנה לאחר מכן נחשף ברשת הדמו שאריאנה הקליטה.