ליידי גאגא משיקה (צילום: Dave J Hogan, GettyImages IL)
"מצטערת על כל שורה של קוקאין". ליידי גאגא | צילום: Dave J Hogan, GettyImages IL

ליידי גאגא יכולה לעשות קרקס מכל העולם, להופיע על כיסא גלגלים, להפציע על הבמה במועדוני גייז שכוחי אל, להחליף תלבושות ותדמיות כמו שזמר אחר מחליף גרביים ולהמשיך לחיות בלונה פארק של יו טיובים נסגרים ונפתחים ואתרים רשמיים שנפרצים על ידי האקרים.

אבל מגיע הרגע שבו גם כוכבת-על כמו גאגא מתייצבת לוידוי אישי חושפני. הליידי בחרה בשדרן הרדיו המיתולוגי הווארד סטרן כדי לחשוף את העבר האפל שלה בתחום הסמים, ולאושש חלק מהשמועות על אהבתה הגדולה לחומרים לבנים וממסטלים.

בראיון לתוכנית הרדיו של סטרן הפרובוקטיבי, גילתה גאגא פתיחות רבה כשסיפרה לו על הרגלי הסמים שלה בעבר והתייחסה לקוקאין כ"שטן". הזמרת ש"נולדה ככה" הדגישה שכיום היא מרגישה שהייתה מספיק חזקה כדי לא להיתלות בחומר: "אני חושבת שהבדידות ומה שמסביב לסם גרמו לי להתייחס לסם כחבר", אמרה.

"אני אומרת 'כן' לכל מה שהואגינה שלי לוחשת לי"

לפי ה"בילבורד", היא כבר ייעצה למעריציה: "אני מתחרטת על כל שורה של קוקאין שעשיתי. אל תגעו בזה בחיים. זה השטן!".

כשנשאלה גאגא על ידי סטרן על מקור ההשראה שלה כיום, כשהיא כבר לא לוקחת סמים, הגיבה בבוטות האופיינית לה: "אני אומרת 'כן' לכל מה שהואגינה שלי לוחשת לי...השראה לא באה כל הזמן".

לעומת זאת, כשסטרן התחיל לכוון את השאלות לרווחים הכלכליים של ליידי גאגא וציין את מספר המעריצים שמורידים את המוזיקה שלה באופן לא חוקי, אמרה הדיווה בת ה-25: "אני לא שמה זין על כסף בכלל!, הרגע הגעתי מהדירה שלי בברוקלין שהיא יותר קטנה מהאולפן הזה". בהמשך הוסיפה שמבחינתה "שיחקה אותה" בעולם, ברגע שהצליחה להרשות לעצמה דירה משלה בניו יורק.

>> עדן אמזלג: "לירון רמתי נראה טוב, נינט היא לא מודל בשבילי"