בסוף השבוע האחרון יצא סרט הדוקו המצופה של בילי אייליש, Billie Eilish: The World's A Little Blurry', ואחד מנושאים שהדהימו את כל מי שצפה בסרט היה לגלות שהזמרת הצעירה ניהלה מערכת יחסים עם הראפר 7:AMP (או ברנדון אדמס בשמו האמיתי)  בתקופת הפריצה הגדולה שלה - עובדה שהייתה ידועה רק לבני משפחתה.

במהלך הסרט חשפה אייליש לראשונה את בן זוגה לשעבר (שזכה לכינוי "קיו") ואת הזוגיות שלא נגמרה בצורה בריאה מבחינתה, ולפי הסרט, אייליש התאכזבה מאדמס כמה וכמה פעמים עד שבסוף החליטה לפרק את החבילה הזוגית אחרי שהיא הפכה למעמסה רגשית כבדה מדי עבורה.

"פשוט לא הייתי שמחה. לא רציתי את אותם הדברים שהוא רצה ואני לא חושבת שזה פייר כלפיו", שיתפה הזמרת לקראת סוף הסרט. "אני לא חושבת שאתם צריכים להיות במערכת יחסים כשאתם סופר מתלהבים מדברים וכשלבן הזוג לא ממש אכפת מהם".

"אני כן אוהבת אותו, אז זה הפך את זה לקשה יותר. לא התגברתי עליו עדיין, לא מצאתי מישהו אחר", שיתפה אייליש. "לא הפסקתי לאהוב אותו, פשוט ביליתי הרבה זמן רחוק ממנו והייתי כזה 'וואו, הפסדתי כל כך הרבה כי דאגתי לך - ואתה לא רצית את מה שאני רציתי, ואני לא רציתי את מה שאתה רצית'. אני לא רוצה לתקן אותו. אני לא יכולה. ניסיתי".

View this post on Instagram

A post shared by 7:AMP (@mtvsevenamp)

כאמור, גם מעריציה האדוקים ביותר של הזמרת המוכשרת לא ידעו על קיומה של מערכת היחסים עם קיו, ורבים מהם הגיבו לכך בטוויטר מיד עם סיום הצפייה בסרט, וכמובן שהם לא ממש אהבו את היחס שלו כלפי הכוכבת האהובה עליהם: "אני אחרי הצפייה בסרט הדוקו של בילי אייליש... וקיו הוא האויב מספר אחת", כתבה אחת המעריצות. "אני רוצה לז***ן לאקס של בילי אייליש את הצורה במכות".

"אני כל כך רוצה לדעת מה קיו עשה שלא היה לו זמן לבילי אייליש בפאקינג קואוצ'לה", ציינה גולשת נוספת, וציוץ נוסף של מעריצה אחרת משך את תשומת ליבנו כשכתבה: ""אז אתם אומרים לי ש-'I LOVE YOU', של בילי אייליש נכתב על קיו?!?!?!?! החבר התחת הזה???". 

רבים ממעריציה גם לא אהבו את פער הגילאים בין השניים, ולא היססו להביע על כך את דעתם: "אנחנו צריכות קולטיבית להתבריין על האקס של בילי אייליש על זה שהוא היה פאקינג פדופיל שיצא איתה כשהייתה בת 16 והוא היה בן 22", כתבה מעריצה נוספת, ולנו יש תחושה שזו ממש לא הפעם האחרונה בה אנחנו שומעים על הסיפור הזה, וכמו תמיד אנחנו מבטיחים להמשיך ולעקוב.