בילי אייליש כבר בת 19, בעיקר כבר לא ילדה או נערה, ובדומה למה שקרה עם כוכבות פופ צעירות אחרות (מיילי סיירוס, נניח) שהגיעו לבגרות - גם לה נמאס מהתדמית הילדותית והיא מתחילה להחצין את המיניות שלה. זה התחיל בראיון המדובר למגזין ווג שכלל את תמונת השער הכבר איקונית שלה בהלבשה תחתונה והמשיך בקליפ לשיר החדש שלה "Lost Cause".

כעת היא עושה עצירה נוספת ברכבת התבגרות האקספרס שלה ולפני כמה ימים העלתה שתי תמונות סטורי שגרמו למעריציה ועוקביה לאבד את זה:  תמונת קלוזאפ לפנים שלה כשהלשון שלה בחוץ ותמונה נוספת שמתמקדת בסוודר שלה שמתחתיו מסתתרת מכופתרת לבנה עם כמה כפתורים פתוחים. 

"והרי החדשות מחר", הכריז אחד מהמעריצים של בילי בטוויטר, "בילי אייליש הרגה 87.3 מיליון איש אחרי שהעלתה סטוריז", ומעריץ נוסף סיכם ב"אלוהים רחמים, בילי אייליש את כל כך מושלמת".

אבל זה אפילו לא השיא של אותה עצירה, כי לפני כמה ימים בילי עשתה משהו "קצת" יותר אדג'י מלהוציא לשון, והעלתה סרטון שלה לחשבון הטיקטוק כשהיא בוהה במצלמה בצורה די מוזרה, אוכלת כריך ורגע לפני שהסרטון נחתך היא שואלת "אז מי רוצה ל**ת לי?".

לעומת תמונת הלשון, במקרה הזה היו כמה מעריצים שלא כל כך אהבו את הסרטון עם התהייה הגסה: "זה צריך להימחק", כתב אחד מהם בזמן כשאחר הוסיף בסרקזם "מהלך קריירה מעולה". נכון לעכשיו צפו בסרטון כבר 47.7 מיליון איש ולמעלה מ-300 אלף איש הגיבו לו. אגב, מה הייתה הכותרת של אותו סרטון? "עוד פחות מחודש לאלבום", אותה היא קישתה באימוג'י של מלאך.

@billieeilish

album out in less than a month

♬ original sound - BILLIE EILISH