הזמר והיוצר ג'ון מאייר הצטרף ביום שני לטיקטוק בשעה טובה - אבל מהר מאוד התברר שזו כנראה הייתה טעות איומה  מבחינתו, כי ביומיים האחרונים הוא לא מפסיק לספוג אש מה"סוויפטיז" - קבוצת המעריצים והמעריצות, השרופים והשרופות, של טיילור סוויפט כמובן.

מתברר שמעריציה האדוקים של סוויפט לא שכחו את העבודה שמאייר יצא (ואז זרק) עם סוויפט כשהייתה רק בת 19 והוא בן 32. "ג'ון, אתה לא חושב ש-19 היה צעיר מדי?", שאל אחד ממעריציה של סוויפט באחת התגובות מתוך העשרות שהציפו את העמוד החדש של הכוכב. "אתה ממש לא בטוח כאן ג'ון", כתבה מעריצה אחרת שקיבלה כבר למעלה מ-30 אלף לייקים על התגובה שלה. 

רבים מהמעריצים של סוויפט נזכרו גם בשיר "Dear John" שכתבה הכוכבת ב-2010 (ובהמשך הודתה שהוא אכן נכתב על מאייר): "ג'ון היקר, אני מבינה עכשיו שאתה כבר לא פה. אתה לא חושב שהייתי צעירה מדי בשביל לסבך אותי? הילדה בשמלה בכתה כל הדרך הביתה, הייתי צריכה לדעת", כתבה אז סוויפט, ובהמשך מאייר הגיב והודה שהשיר ממש הביך אותו.

@johnmayer

I’m here (for you)

♬ original sound - johnmayer

@johnmayer

more fun tomorrow

♬ original sound - johnmayer

אחרי מבול התגובות שקיבל, מאייר הבין שהוא לא יכול פשוט להתעלם מהן והעלה סרטון POV ("זווית הראייה שלכם") עם הקונספט שמוכר מאוד מהטיקטוק, כשהוא מהנהן בהסכמה למצלמה: "POV: אתם קוטלים אותי ואני שומע אתכם. אני כאן", כתב מאייר בציניות, והתגובות כמובן לא איחרו לבוא.

"היי מר זקן עם תסביך קורבנות". כתב אחד הסוויפטים, "הילדה בשמלה בכתה כל הדרך הביתה ג'ון, תחשוב על זה", ובתגובה, מאייר, כנראה בשביל לסגור את היום הראשון שלו בטיקטוק בצורה קצת נחמדה יותר, העלה סרטון אחרון ושר להנאתו: "זה היה יום מוזר". עכשיו רק נשאר שטיילור תתערב.