טים ברגלינג (או אביצ'י, כפי שהיה מוכר בעולם כולו) נקבר ביום שישי האחרון באירוע פרטי שנערך בסטוקהולם ובו נכחו בני משפחתו וחבריו הקרובים ביותר. טקס הלוויה התקיים כמעט חודשיים אחרי שאביצ'י בן ה-28 נמצא ללא רוח חיים במהלך החופשה שלו בעיר מוסקט שבעומאן.

הבשורה על מותו המפתיע של הדיג'יי והמפיק המוזיקלי זעזעה מיליוני מעריצים ברחבי העולם. מספר ימים לאחר פרסום הידיעה, אושר כי מדובר באירוע התאבדות. בני משפחתו של אביצ'י התייחסו להלווייתו של אביצ'י בהודעה מיוחדת שפרסמו לפני כשבועיים: "הגיעו פניות רבות בנוגע להסדרי ההלוויה של טים. אנחנו מודיעים שהאירוע יהיה פרטי ובנוכחות האנשים שהיו קרובים ביותר לטים. אנחנו מבקשים לכבד את ההחלטה הזאת".

בהודעה אחרת שנמסרה ממשפחתו של אביצ'י בעקבות המוות נכתב: "טים האהוב שלנו היה נשמה אמנותית, שברירית וסקרנית שחיפשה תשובות לשאלות מהותיות. פרפקציוניסט שסבל מהישגיות יתר, שנסע ועבד בקצב שהוביל למתח קיצוני. כשהפסיק להופיע, הוא רוצה למצוא איזון בחיים, להיות מאושר ומסוגל לעשות את מה שאהב יותר מכל - מוזיקה. הוא לא היה יכול להמשיך עוד, הוא רצה למצוא שלווה. טים לא היה בנוי למכונה העסקית אליה נקלע. הוא היה בחור רגיש שאהב את מעריציו ונמנע מאורות הזרקורים".