לפני מספר ימים חשף מגזין רולינג סטון את רשימת שירי הפריצה הגדולים ביותר של כל הזמנים. הרשימה דירגה 100 שירים שלהקות, זמרות וזמרים מוכרים הוציאו בתור סינגל הבכורה שלהם, ואת המקום הראשון ברשימה תפסה בריטני ספירס עם הלהיט הבלתי נגמר "Baby One More Time”.

את השיר הקליטה בריטני יחד עם המפיק המוזיקלי מקס מרטין במאי 1998, והוא שוחרר לתחנות הרדיו באוקטובר של אותה שנה, אז הזמרת הייתה רק בת 17.

הסינגל, שהופיע באלבום בעל אותו השם, הפך לאחד מלהיטי הפופ המצליחים ביותר בכל הזמנים ונמכר ביותר מ-10 מיליון עותקים. בעקבות ההכרזה עליה כמי שמוקמה במקום הראשון של המצעד, בריטני העלתה פוסט בו כתבה: "מקום ראשון? תודה רבה ׳רולינג סטון׳, איזה כבוד".

עם הלהיט הענק שלה, ספירס הצליחה לעקוף עשרות אמנים מובילים, כמו הביטלס, לד זפלין, מדונה, רדיוהד, קאשה, אלישיה קיז, קניה ווסט, לנה דל ריי, טרייסי צ'פמן, ארוסמית', טיילור סוויפט וביונסה (שנכנסה לרשימה כחלק מלהקת דסטיניז צ'יילד).

את המקום השני ברשימה תפס השיר "I Want You Back” של הרכב הבנים האגדי "חמישיית הג׳קסונים", בה היה חבר כמובן מייקל ג׳קסון בתחילת דרכו המוזיקלית. ברכות בריט!