בחודשים האחרונים מדורי הרכילות הרבו להתעסק בחיי האהבה של ליידי גאגא (33). בתחילת השנה הזמרת ביטלה את אירוסיה לצייד הכישרונות כריסטיאן קרינו, ולפי הדיווחים השונים, חזרה בסערה לעולם הדייטים. במקביל, השמועות על הרומן בינה לבין השחקן בראדלי קופר קיבלו חיזוק משמעותי עם הפרידה שלו מהדוגמנית אירינה שייק.

השבוע גאגא הפתיעה את מעריציה כשהעלתה לסטורי תמונה שככל הנראה נלקחה במהלך דייט לילי לאור נרות. באותו פוסט היא תייגה את דן הורטון (37), טכנאי סאונד, שלפי הידיעות החל לצאת איתה זמן קצר אחרי הפרידה מכריסטיאן. רבים רואים בתמונה הזאת הוכחה לכך שהשמועות על מערכת יחסים שהתפתחה בין גאגא לבראדלי שקריות.

מדובר בצעד לא שגרתי מהצד של גאגא, שלרוב נוהגת לשמור על פרטיות מוחלטת בכל הנוגע לחיי האהבה שלה. הורטון הוא דמות מוכרת בתעשיית המוזיקה האמריקאית, ובעברו הוא עבד עם אמנים כמו קמילה קביו, ברונו מארס וג'סטין טימברלייק. את גאגא הוא הכיר במהלך עבודתם המשותפת על המופע שלה בלאס וגאס.

מעריציה של הזמרת הכירו את הורטון לראשונה לפני כשלושה חודשים, עם פרסום תמונות פפראצי שלהם מתנשקים. בשנה שעברה הוא סיים את הליכי הגירושים מאשתו לשעבר, שחקנית ברודווי בשם אוטום גוזארדי.