ברונו מארס נחשב לאחד מכוכבי הפופ הגדולים של העשור האחרון - אם לא הגדול שבהם. מאז שהוציא את אלבום הבכורה שלו ב-2010, הזמר זכה בעשרות פרסים נחשבים וכבש את המצעדים עם להיטי ענק כמו "Locked Out of Heaven”, “Grenade”, “Uptown Funk” ו-"Just the Way You Are”.

לאחרונה הופצה בקרב מעריציו של ברונו תאוריה הזויה ומדהימה הטוענת כי קיים קשר משפחתי בינו לבין מלך הפופ המקורי, מייקל ג’קסון.

במאות פוסטים שהועלו לרשתות החברתיות, מעריצים הציגו את הדמיון בין המאפיינים הפיזיים של השניים, לצד אופן הדיבור והשירה שלהם.

אותה תאוריית קונספירציה מסתמכת על דיווחים מעברו של מייקל, לפיהם מלך הפופ הסתיר את זהותו של בנו הבכור, שלכאורה נולד באמצע שנות ה-80, וניסה לשמור עליו הרחק מהתקשורת, ומעריצים טוענים שאמו של אותו ילד היא הבחורה עליה מייקל שר בלהיט הגדול שלו "Billie Jean”. מתי ברונו נולד אתם שואלים? ובכן, זה קרה באוקטובר 1985, כשמייקל היה בן 27. 

פרט נוסף שלכאורה מחזק את הקשר בין שני הזמרים הוא שמו האמיתי של ברונו מארס - פיטר הרננדז. מכיוון שפיטר פן היה הדמות המצוירת האהובה על מייקל, ישנם כאלה שטוענים שזהו השם שהוא היה בוחר עבור בנו.

מייקל נפטר בשנת 2009, ממש באותה שנה בה ברונו הוחתם תחת חברת התקליטים של מייקל, ולפי מקורות בלייבל - "הקשר המסתורי בין שני הזמרים הוביל לקידום הקריירה של ברונו". האמת? לא היינו שוללים בדיקת אבהות.