בראיון האחרון שלה למגזין Elle, ליידי גאגא סיפרה על ההתקף הפסיכוטי איתו התמודדה בעקבות האונס שעברה בגיל 19. הכוכבת חזרה ליום שבו פונתה לבית החולים בעקבות ההחמרה במצבה: "הובילו אותי לחדר המיון לטיפול נמרץ. הכניסו לחדר פסיכיאטר ואני צרחתי וביקשתי 'רופא אמיתי'. לא הבנתי מה קרה. הגוף שלי היה משותק, הרגשתי מנותקת. זה היה אחד הדברים הקשים ביותר שקרו לי".

גאגא חשפה לראשונה את האונס שעברה בצעירותה ב-2014. שנתיים לאחר מכן היא סיפרה שהיא עדיין סובלת מהפרעה פוסט טראומטית בעקבות אותה תקיפה. בראיון החדש הזמרת בת ה-33 הסבירה שההתקף הפסיכוטי הגיע כתוצאה מהאונס שעברה ומדאבת, תסמונת שגורמת לה לכאבי שרירים ולבעיות בזיכרון. "הדאבת והתגובה הטראומטית הולכות יד ביד. הדאבת היא הכאב הקל לעומת ההשפעה העצומה של הטראומה".

View this post on Instagram

On the cover of @elleusa in @hauslabs, interviewed by @oprah about mental health and the importance of kindness in the world

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

המצב אליו הגיעה הוביל את גאגא לצרוך תרופות בניסיון להחליש את הכאב הפיזי והמנטלי ממנו היא סבלה. בהמשך הראיון היא הסבירה שזה לא היה מספיק ושבמשך תקופה ממשוכת הייתה חותכת את עצמה. "נהגתי לחתוך את עצמי והדבר היחיד שעזר לי להפסיק עם הפגיעה העצמית היה ההבנה שאני מנסה להראות לאנשים שאני סובלת במקום לספר להם ולבקש עזרה".