טיילור סוויפט, הזוכה הגדולה של טקס פרסי ה-VMA שנערך אמש בניו ג'רזי, קטפה השנה שלושה פרסים וביצעה על הבמה את שני הסינגלים האחרונים מתוך אלבומה השביעי, "Lover", שיצא בסוף השבוע האחרון. בין היתר, טיילור זכתה בפרס הגדול של הטקס, "קליפ השנה".

אחרי שהשחקן ג'ון טרבולטה הכריז עליה כמנצחת הגדולה, טיילור החליטה לעלות לבמה יחד עם כוכבי הרשת ומלכות הדראג שהופיעו לצידה בקליפ לשיר "You Need To Calm Down". לתדהמת רבים מהצופים, טרבולטה התבלבל בין טיילור לדראג קווין ג'ייד ג'ולי ומסר לה את הפרס עוד לפני שטיילור הספיקה לעלות לבמה.

ג'ייד זכתה לחשיפה בינלאומית כשהשתתפה בעונה החמישית של "המירוץ לדראג של רופול", שם עשתה מספר חיקויים של טיילור סוויפט. סרטון של אותו רגע מביך הופץ ברשת וגרר תגובות כמו "למה עדיין מזמינים אותו להנחות טקסים", "הן אולי דומות, אבל זה כבר יותר מדי", "יש לו בעיה בעיניים" ו"עכשיו טיילור תכתוב עליו שיר".

זאת לא הפעם הראשונה שטרבולטה עושה פדיחות במהלך שידור טלוויזיוני שצופים בו מיליונים ברחבי העולם. במהלך טקס פרסי האוסקר 2014 השחקן עלה לבמה כדי להזמין את הזמרת אידינה מנזל לבצע את השיר "Let It Go" מתוך הסרט "פרוזן". למרבה הצער הוא לא הצליח להקריא את שמה בצורה הנכונה וקרא לה "אדל דאזים".