שוב זה קורה, ובפעם השלישית ברצף: אמינם שיחרר בסוף השבוע אלבום בהפתעה, זאת למרות שמדובר בגרסת B-side (או גרסת Deluxe עם טייטל שנשמע וינטג') לאלבום ששחרר בתחילת השנה "Music to Be Murdered By.

מאז יציאתו של האלבום החדש ביום שישי האחרון, "Zeus", הסינגל הכי בולט באלבום, הפך בקלות לשיר שמעסיק את כולם ובצדק - בטח כשבמהלכו הראפר בן ה-48 שיחרר שתי הצהרות מסקרנות הקשורות לריהאנה ודרייק - או בקיצור: יש עניין.

ההצהרה הראשונה מגיעה קצת באיחור, אחרי שאמינם סוף סוף חזר בו מהתמיכה בכריס בראון, מי שתקף כזכור את ריהאנה ב-2009, תמיכה שהופיעה בשיר שדלף ב-2019 ובו הוא שר: "ברור שאני מצדד בכריס בראון, גם אני הייתי מרביץ לכלבה".

"השיר ההוא שדלף, אני מצטער עליו רירי, זה לא היה אמור לגרום לך לאבל. ובלי קשר זה לא היה בסדר מבחינתי - אבל אני, כל עוד אני מבטיח מחדש להיות כנה, מתנצל מכל הלב", שר הראפר בשיר שיצא ביום שישי האחרון, ולמרות החזרה המפתיעה בתשובה, עד כה ריהאנה טרם הגיבה (לפחות באופן פומבי) על השיר וההתנצלות מצדו של הכוכב הענק.

View this post on Instagram

A post shared by / (@eminemhood_)

אז אמנם אמינם לא שחרר בזמנו את השיר באופן רשמי, אבל עצם ההקלטה של שורות התמיכה בבראון הכניסה להלם את המעריצים שלו ושל ריהאנה, בטח אחרי שהשניים שיתפו פעולה כמה וכמה פעמים בלהיטים הזכורים היטב "Love the Way You Lie" ו-"The Monster" - ונראה שההתנצלות הזאת מגיעה בדיוק בזמן.

אבל זה לא נגמר כאן והבטחנו הצהרה נוספת, אז הנה: אמינם ניצל את "זאוס" גם בשביל להזהיר את הקולגה ומכונת להיטי המיינסטרים, דרייק, ובבית השלישי של השיר, הראפר הוותיק מהרהר בקריירה ארוכת השנים שלו, מתייחס לכוכב העל הקנדי, ומודה שיש לו ספקות אחרי שראה לא מעט אמנים גדולים באים והולכים.

 

View this post on Instagram

A post shared by ANT"THE"GODFATHER/YBDABLAZER.. (@toine_television)

"דרייק, זה יקרה יום אחד והם הולכים להתהפך עלייך. ככל שתצליח יותר ככה הם יקדימו", כתב אמינם בשיר, ולמי שזקוק לעזרה, נבהיר שאמינם מזהיר שמעריציו של דרייק ינטשו אותו בקרוב, וככל שהנסיקה שלו תהיה גבוהה יותר ככה הוא יתרסק חזק יותר. 

כידוע, אמינם דיבר כבר כמה פעמים בעבר על היחס של המעריצים והמבקרים כלפיו, ואת האלבום הקודם שלו (קמיקזה) הוא שיחרר בעיקר בשביל לנקום בכל מי שיצא נגדו בעשור האחרון - אבל הפעם הוא מגיע מפוכח יותר ובעיקר רוצה לסגור קצוות ולסייע לחבריו בתעשייה שנמצאים בשיאם. אנחנו, כמובן, נמשיך לעקוב.