בחודש שעבר הזמרת קיילני הכריזה על הריונה הראשון וסיפרה שהפרטנר שלה ואבי התינוקת הוא ג'אבן יאנג-וויט, אחיו של הקומיקאי האמריקאי ג'אבוקי. הפרסום הפתיע רבים ממעריציה של הזמרת, בגלל שבמהלך הקריירה שלה, היא הציגה את עצמה כחברת הקהילה הגאה והתעסקה בעיקר במערכות היחסים שלה עם נשים.

בראיון מיוחד שהעניקה למגזין "Nylon", קיילני סיפרה שמאז שבישרה על הריונה, היא מתמודדת עם מתקפה נגדה ברשת. גל התגובות הקשות שהופנו כלפיה, כולל משפטים כמו "חשבתי שהיא לסבית בכלל", "היא השתמשה בקוויריות שלה רק כדי לקדם את הקריירה", "היא בגדה במעריצים שלה עם גבר" ו"אבי התינוקת הוא בטח רק תורם זרע".

View this post on Instagram

thank you @nylonmag for being a team of women that heard me through the noise, helped me feel very seen through the process and worked with me even tho i know i was a tough (pregnant) cookie! i love you. interview is my favorite i’ve done. thanks so much. photos: @lindseybyrnes / story: @gabriellekorn / producer: @luvnidleness / video: @daniokon / styling: @danasia_sutton / hair: @cesar4styles / makeup: @Mannequinskin / nails: @glamsquad

A post shared by Kehlani (@kehlani) on

קיילני סיפרה במהלך הראיון: "מעולם לא הצגתי את עצמי כלסבית. תמיד הייתי פאנסקסואלית. המיקסטייפ הראשון שלי כלל שירים על גברים ושירים על נשים. לא התעוררתי והחלטתי להפוך ל'אייקון הקווירי של המאה'. היחס המוגזם שקיבלתי מחוץ לעבודה שלי גורם לי להתקפי חרדה".