מריה קארי מקפידה לספק לנו לאורך השנים הרבה תקריות יפות ומביכות. ההופעה שלה בסוף השבוע האחרון בהחלט המשיכה את המגמה, כשהזמרת שוב חשפה בטעות את העובדה שהיא שרה עם פלייבק מלא בהופעות שלה. במהלך המופע הקבוע שלה בלאס וגאס, היא מעדה ונפלה מהקופסה שהיא נשענה עליה, וזה היה הרגע שבו רבים מהמעריצים הבחינו שמימי לא באמת. כמה מהם אפילו הספיקו לצלם את הרגע, כדי שגם מי שלא נכח באולם יוכל לצפות ולהתכווץ במבוכה.


בן זוגה של מריה, שהוא גם אחד מרקדני הליווי שלה, ניסה לעזור לה ולייצב את הקופסה שהיא נשענה עליה, בהצלחה חלקית בלבד - הקופסה התחילה לרעוד, ומה שהפך את כל העניין לאסון גמור היתה העובדה שכשמריה ניסתה להתייצב ואחזה בחבר שלה כדי להחזיר לעצמה שיווי משקל, היא הרחיקה את היד שאחזה במיקרופון מהפה שלה. השיר, כמובן, המשיך להתנגן, וכולם ראו בקלות שמדובר בפלייבק.

נכון שזו לא הפעם הראשונה שמריה נקלעת לתקרית מביכה בתחום ההופעות החיות - כולנו זוכרים את ההופעה המחרידה בערב השנה החדשה ב-2016, למרות שהיינו מעדיפים לשכוח. אבל זה לא מפחית ממידת המבוכה שחשנו בצפייה בסרטון הזה. עם זאת, ייתכן מאוד שזה השיר היחיד שמריה ביצעה בפלייבק - הקול שלה נשמע מרשים במהלך ההופעה, והיא זכתה לתשבוחות מרבים מהמעריצים.