כשביונסה שחררה את הקליפ שלה ללהיט "Formation" בפברואר האחרון ואז גם נתנה הופעה פוליטית בסופרבול, היו כאלה שהעבירו ביקורת על כך שהיא תוקפת את המשטרה האמריקאית בכך שהיא מציירת אותם כאלו שפוגעים בקהילה השחורה. ביונסה עוררה ויכוח סוער, היו כאלו שצידדו בה והיו כאלו שקראו להחרים אותה (להחרים את קווין בי, נו באמת) ועכשיו הגיע שוטר בשם דונטיי דיגס והראה שדווקא אפשר להיות שוטר מסור וגם מעריץ שרוף של ביונסה. ולא רק שזה הולך ביחד, זה אפילו מהמם.

במהלך חגיגות ספורטיביות שנערכו בתיכון בוירג'ינה, השוטר דיגס שיחזר בהתלהבות עם ליפסינק והכל את הכוריאוגרפיה המדויקת של "Formation". הקהל היה נלהב והסרטונים שהגיעו לרשת הפכו לויראליים בין לילה. באתר הרשמי שלו, דיגס אומר שהוא השוטר הראשון מחוץ לארון במחוז שלו. לבאזפיד הוא סיפר שהחלטתו להופיע עם השיר הגיע מתוך רצונו לתת לתלמידי התיכון לדעת שהם צריכים להרגיש חופשיים לבטא את עצמם ולהצליח וגם לשנות את השיח סביב עבודת המשטרה.

"הסיבה שאני עושה את זה היא כדי להראות לילדים שהם יכולים לעשות את זה, שהם יכולים לשרוד, שהם יכולים להצליח", הוא אמר. "יש לי הרבה מזל שבימים אלו שבהם אנשים מסתכלים באופן שלילי על המשטרה, לי יש הזדמנות לשנות את הנרטיב ולפתוח דיון בנושא ולתקשר עם אנשים". למעשה, מסתבר שדיגס למד את הריקוד כבר לפני חודשיים עבור תחרות ליפסינק שהכנסותיה הלכו לצדקה עבור ילדים, ועכשיו הוא שיחזר את ההצלחה באירוע הספורטיבי בתיכון. ממש כמוהו, הוא אומר שהוא "מעריץ ענקי של ביונסה".

When you're a police officer but a Beyonce Stan too so you have to get in Formation, literally.

A video posted by Him Kardashian, Famous Person (@mrldavis) on