טקאשי סיקסניין (דניאל הרננדז) פרץ בתעשיית ההיפ הופ האמריקאית בשלהי שנת 2018 ודי מהר הפך לאדם ידוע לשמצה בכל העולם; הקליפים הנועזים, הפרשיות האלימות האישומים על הטרדת קטינה, ורגע השיא בו נחטף לפני כשנתיים ולאחר מכן נעצר בעצמו.

במשך כל זמן משפטו של טקאשי, התקשורת האמריקאית והלטינית (טקאשי הוא בן לאם ילידת מקסיקו ואב פורטוריקני) סיקרה באובססיביות את חייו של הראפר - וכעת, אחרי שהפך לאחד האמנים המצליחים והמדוברים בעולם, אנחנו מקבלים הצצה נוספת ועמוקה יותר לחייו של הרננדז.

בסרט חדש בשם The Saga of Danny Hernandez, שעלה בימים האחרונים לשירות ההזרמה "הולו", הבמאי ויקראם גנדי צולל לשורשיו של הראפר: החל מהקריירה שתפסה תאוצה במהירות מסחררת, הפרובוקציות ברשת ועד למשפט בו העיד נגד חברי הכנופייה המפורסמת של ניו יורק, ה-Nine Trey Gangsta Bloods.

בטריילר של הסרט, שפורסם ממש לפני כמה ימים, ניתן לראות צילומים נדירים של הרננדז לפני שהתפרסם, הרבה לפני תקופת הקעקועים והשיער הצבעוני, לצד ראיונות עם אנשים מהשכונה בה גדל.

טקאשי (צילום: מתוך יוטיוב והאינסטגרם)
תאמינו או לא - מדובר באותו אדם | צילום: מתוך יוטיוב והאינסטגרם

גנדי מדבר במהלך הסרט עם תושבי השכונה שהכירו את הרננדז עוד כשהיה "דני הצעיר" והחלק מקעקועים. "כל הסרטים שלי מתמקדים בזהות ובמיוחד בחיים הפנימיים של דמויות כריזמטיות", סיפר הבמאי על הסרט החדש, "ההבדל בין איך שאנשים מסוימים נתפסים בציבור לבין האדם האמיתי שהם מרתק אותי, וטקאשי הוא בדיוק אדם כזה".

View this post on Instagram

A post shared by Tekashi ⁶⁹ (@6ix9ine0fficial)

בהמשך סיפר הבמאי שבמשך שנים הוא חקר מקרי פשע שונים מסביב לעולם במסגרת עבודתו העיתונאית, והפעם זה קורה בשכונה הביתית שלו, אחרי שגילה לגמרי בטעות שסיקסניין הוא בעצם שכן שלו והוא החליט שהוא חייב לצלול לסיפור חייו.

"ככל שהתעמקתי בסיפור הזה פגשתי אנשים שונים לחלוטין בסביבה שלו שהיו חלק בלתי נפרד מהתפתחותו כאמן וכסלב", סיפר גנדי. "דני הרננדז רצה להיות כל כך מפורסם שהוא נטרף על ידי הדמות הדיגיטלית שלו, טקאשי סיקסניין".