עם עשרות פוסטים, סרטונים וחיזוקים שהופנו כלפי קהל המפגינים הרחב, ביונסה הפכה בתקופה האחרונה לאחד הקולות הבולטים בגל המחאות בארצות הברית שהגיע בעקבות מותו של ג'ורג' פלויד. מעורבותה של הכוכבת גררה לא מעט ביקורת נגדה מצד המתנגדים למחאה - וחלקם אפילו קראו להחרים אותה.

בסוף השבוע האחרון היה זה הפוליטיקאי קיי.דאבליו. מילר, מועמד עצמאי לתפקיד חבר הקונגרס של ארצות הברית מטעם מדינת פלורידה, שבחר לתקוף את ביונסה על התבטאויותיה האחרונות, ועל הדרך שיתף תאוריית קונספירציה מופרכת למדי לגבי זהותה של הזמרת.

בפוסט שהעלה דרך עמוד הטוויטר שלו, כתב מילר: "ביונסה היא אפילו לא אפרו-אמריקאית. היא מזייפת את זה כדי לקבל חשיפה. שמה האמיתי הוא אן-מרי לסטרסי. היא ממוצא איטלקי. זה הכל חלק מהאג'נדה הסמויה של תנועת BlackLivesMatter. ביונסה, אנחנו צופים בך".

בפוסט אחר שהעלה זמן קצר לאחר מכן, מילר ניסה לחזק את דבריו כשסיפר על משמעות מסרים נסתרים שקווין בי לכאורה הטמיעה באחד הלהיטים הגדולים שלה, "Formation", אותו היא הוציאה לפני כ-4 שנים. הפוליטיקאי טוען שבשיר ביונסה "מודה באופן מובהק בכך שהיא סוגדת לשטן ומקיימת פולחן בכנסיות שמוקדשות לו באלבמה ובלואיזיאנה".

במשך השנים ביונסה נקשרה מספר פעמים לתאוריות קונספירציה העוסקות בארגונים סודיים שמטרתם היא להשתלט על העולם, ובראשן האילומינטי.

מילר, שמגדיר את עצמו כנוצרי קתולי ותומך בהשקפות פוליטיות המזוהות עם המפלגה הרפובליקנית, קישר בעבר בין האגודה הסודית לסלבריטאים נוספים. לאחרונה הוא ציין שאגדת הסול פטי לאבל היא "עוד צעצוע של האילומינטי".