במשך 12 שנים ניקי מינאז' והראפר ספארי סמואלס ניהלו מערכת יחסים. למרות שהיה שם עוד לפני הפריצה שלה והצליח להחזיק איתה זמן רב, ב-2014 השניים הודיעו על פרידה. הסיבה לסיום הקשר לא פורסמה ומעריצים רבים חשבו שניקי הייתה עסוקה מדי בעבודה על מוזיקה בשביל לתחזק את מערכת היחסים. עכשיו אנחנו מגלים שהפרידה הגיעה בכלל מהכיוון של ספארי.

A post shared by FYINTERTAINMENT (@fyintertainment) on

הראפר התראיין לפני מספר ימים לתכנית בוקר ששודרה ברדיו. הוא חשף שם שהסיבה לפרידה ביניהם הייתה שניקי חנקה אותו וגרמה לו להרגיש תקוע. "בהתחלה ניסיתי להתמודד עם זה. כשליל וויין התחיל לבלות איתה סתמתי את הפה כי ידעתי שלא אוכל לתת לה את מה שהוא יכול, אז בחרתי לתמוך. עשיתי את זה במשך כל כך הרבה זמן שזה כבר הפך לשגרה עבורי".

הוא אמר שהיה אומלל ושלעיתים ניקי דרשה ממנו להישאר בבית, "זה קרה בגלל שהיא ניסתה לגונן על עצמה ואני הייתי שם איתה. לא היו לי ממש חיים מעבר לזה". כשהתחילו הריבים ביניהם והעניינים הפכו לבלתי נסבלים, הוא בחר לקום וללכת. הוא הודה שהיו מקרים של אלימות בין השניים ושפעם אחת אמר למינאז': "אני לא רוצה להגיע לבית כלא או בית חולים". ספארי הוסיף שלקחו לו 4 שנים כדי להתמודד עם הפרידה ולחזור לעצמו.