עשור אחורה: אמינם וריהאנה כובשים את המצעדים ברחבי העולם עם שיתוף הפעולה הראשון והמצליח שלהם, "Love the Way You Lie”, ובעקבות ההצלחה הגדולה, השניים חברו זה לזו בשלושה שירים נוספים: בלדת המשך לאותו להיט, שיר בשם "Numb” שהופיע באלבומה השביעי של ריהאנה והלהיט האחרון שלהם ביחד,"The Monster”, אותו הם הוציאו ב-2013. שנה לאחר מכן הם גם יצאו לסביבו הופעות משותף.

מוקדם יותר השבוע, החברה שמשווקת את שיריו ואלבומיו של אמינם, ׳Burn It Down Group’, שיתפה דרך האינסטגרם תמונה שמציגה את האותיות הראשונות בשמותיהם של שני האמנים (R לריהאנה ו-E לאמינם) כשהן מחוברות זו לזו.

אותו פוסט, כנראה מיותר לציין, עורר סערה בקרב המעריצים של שני הכוכבים וגרם לרבים מהם להאמין שדואט חדש של השניים עומד לצאת בקרוב.

בין מאות הטוקבקים שהציפו את הרשת בעקבות השמועות על שיתוף הפעולה העתידי, אפשר למצוא משפטים כמו "ריהאנה ואמינם באו להציל את 2020"; "אני מתפלל שזה אמיתי"; "10 שנים אחרי והם עדיין הצמד הכי טוב" ו"זה בטח יהיה הלהיט של השנה". עד כה אף גורם בחברות התקליטים של השניים לא אישר את השמועות.

בארבע השנים האחרונות אמינם הספיק להוציא שלושה אלבומים, שכללו שיתופי פעולה עם אמנים כמו ביונסה, אד שירן וג'וס וורלד, ובעוד שהוא המשיך לכבוש את המצעדים, ריהאנה זנחה את הקריירה המוזיקלית שלה לטובת מותג האופנה המשגשג שבנתה. מקורבים לכוכבת מספרים שלמרות שכבר סיימה להקליט את אלבום הקאמבק שלה, אין בכוונתה לשחרר אותו בזמן הקרוב. אז האם הדואט זה יהיה יריית הפתיחה שלה? אנחנו מבטיחים להמשיך לעקוב.