אין תמונה
היא השטן? ליידי גאגא

ליידי גאגא פתחה לפני שלושה שבועות את סיבוב ההופעות העולמי החדש שלה "The Born This Way Ball Tour" בהופעה באצטדיון האולימפי בסיאול, בירת דרום קוריאה. אחרי שעבדה על המופע הזה כמה חודשים טובים, זכתה גאגא לתגובות משתפכות מצד מעריציה ברחבי העולם, שליקקו את האצבעות מהמופע החדש.

אולם הליידי נתקלה באותה קוריאה במחאה מצד נוצרים, שטענו שהיא "מפיצה פורנו והומוסקסואליות" והמשיכה להופעות מוצלחות ביפן וטאייוון.

ליידי גאגא במופע החדש

כעת מגיעה ליידי גאגא לאינדונזיה שבדרום מזרח אסיה, המדינה המוסלמית הגדולה בעולם, וגם שם היא נתקלת בהתנגדות דתית, הפעם מוסלמית. משטרת אינדונזיה אסרה על קיום הופעתה המתוכננת של גאגא בבירת אינדונזיה, ג'קארטה, בשל מחאותיהם של גורמים מוסלמים במדינה, אשר כינו את ליידי גאגא - "שטנית".

סוכנויות הידיעות מפרסמות שדובר משטרת אינדונזיה הודיע: "לא נאשר לקיים את ההופעה של ליידי גאגא בעיר ב-3 ביוני, והיא תבוטל". יחד עם זאת ציין הדובר כי ישנה אפשרות שההופעה תתקיים מחוץ לעיר הבירה האינדונזית. גאגא טרם הגיבה.

השיר שדלף: "Real Cool"

לפני כמה ימים דלף שיר של ליידי גאגא בשם "Real Cool", שמזכיר שירים מהאלבום הראשון שלה "The Fame" וכנראה נוצר באותה תקופה.

 

מי שאחראי על ההדלפה הוא רוב פוסרי, האקס והמפיק לשעבר של ליידי גאגא, שעבד איתה בתקופת האלבום הראשון ותחילת הקריירה המוקלטת שלה. נראה כי היחסים בין השניים התערערו בתקופה האחרונה ופוסרי הודיע כי הוא ישחרר שירים של גאגא מהזמנים שבה הם עבדו יחד. אחרי שפוסרי עמד במילה שלו והדליף שיר נגד רצונה של גאגא (שמנגד לא מחקה אותו מהרשת) אנו צפויים להדלפות של שירים נוספים שלה מאותה תקופה בקריירה.

>> ג'סטין ביבר רוצה לענג את עצמו, לצד ליידי גאגא ונטלי פורטמן