בשבוע שעבר ג'סטין טימברלייק שיתף את מכתב ההתנצלות שהקדיש לאשתו, ג'סיקה בייל, והגיע אחרי שנצפה אוחז בידה של השחקנית אלישה וויינרייט, שמככבת לצידו בסרט החדש "Palmer". התמונות שהופצו ברשת הובילו לגל של שמועות על משבר ביחסים בין ג'סטין וג'סיקה, מה שהתברר כמידע כוזב.

השבוע השחקנית והזמרת בט מידלר העלתה פוסט, בו טענה שיש מישהי אחרת שג'סטין טימברלייק צריך להתנצל בפניה, וזו הזמרת ג'נט ג'קסון. באותו פוסט היא כתבה: "ג'סטין טימברלייק התנצל באופן פומבי בפני אשתו על כך שהחזיק ידיים של שחקנית אחרת אחרי ששתה יותר מדי. ביג פאקינג דיל. מתי השד של ג'נט ג'קסון יזכה להתנצלות?". לאותו פוסט היא הוסיפה את ההאשטג "צדק לג'נט".


מידלר מתכוונת לתאונת המלתחה המפורסמת במופע המחצית של אירוע הסופרבול 2004. לקראת תום ההופעה המשותפת שלהם, ג'סטין תלש בטעות את החלק העליון בתלבושת של ג'קסון וחשף בפני עשרות מיליוני הצופים את השד שלה.

 לקראת הופעת הסופרבול שלו בשנה שעברה, ג'סטין התראיין בנושא וסיפר שקיים שיחה עם ג'נט זמן קצר לאחר התקרית המביכה. הוא הסביר שלמרות שהתקשורת מתעלמת מכך, הוא התנצל בפני הכוכבת על מה שקרה על הבמה והיא סלחה לו.