בשנים האחרונות בחרה סלינה גומז לשתף את מעריציה בהתמודדות האישית שלה עם הבעיות הנפשיות מהן היא סובלת. הזמרת בת ה-28, שנכנסה למוסד טיפולי לפני כשנתיים בעקבות התמוטטות נפשית שעברה, השקיעה לאורך השנים מיליונים בתמיכה בצעירים הסובלים מאותם קשיים מהם היא סבלה ובהעלאת המודעות לנושאים הללו.

בראיון שהעניקה השבוע לכבוד יום בריאות הנפש העולמי, כוכבת הפופ סיפרה על האופן שבו התפשטות נגיף קורונה והריחוק החברתי שהגיע בעקבות זאת השפיעו על מצבה הנפשי בחודשים האחרונים.

"בהתחלה לא הייתי מסוגלת להתמודד עם זה בכלל. סוג של נכנסתי לדיכאון. העבודה שלי כוללת הרבה נסיעות ותקשורת עם אנשים. אלו דברים שמשמחים אותי, לכן (הסגר) היה קשה עבורי".

"נכנסתי למקום שבו התחלתי לכתוב ולהיות יותר פעילה", הוסיפה הכוכבת, "המצב אילץ אותי לנצל את הזמן טוב יותר. העברתי שעות רבות עם האנשים האיכותיים שסובבים אותי, וביניהם גם בני המשפחה שלי. זה משהו שלא הצלחתי לעשות הרבה זמן". 

בהמשך ציינה גומז שהיא כבר החלה לחשוף את הפרויקטים השונים עליהם עבדה במהלך הסגר, וביניהם גם שירים חדשים: "עכשיו כל הדברים שעשיתי מתחילים לצאת החוצה, וזה מאוד מרגש עבורי. לאחרונה גם חזרתי לאולפן ההקלטות. הצלחתי להתמודד עם הקשיים ועברתי את זה בזכות האנשים הנכונים וההחלטות הנכונות".