בין מסע הקידום של האלבום החדש שלה ("Lover") לפיוס המתוקשר עם קייטי פרי, טיילור סוויפט איבדה את הזכויות על קטלוג השירים שלה למי שהיא מגדירה כאחד מאויביה הגדולים, המנהל המוזיקלי ואיש העסקים סקוטר בראון. בשבועות האחרונים היא הרבתה להתלונן על כך, אבל נראה שלמעריציה אין ממש סיבה לדאוג למצבה הכלכלי.

השבוע נחשפה רשימת הסלבריטאים המרוויחים ביותר עד כה בשנת 2019, ולהפתעתם של רבים, טיילור הצליחה לתפוס את המקום הראשון. לפי מגזין פורבס, הזמרת בת ה-29 הכניסה לחשבון הבנק שלה כ-185 מיליון דולר. בכך היא עקפה את קיילי ג'נר (במקום ה-2 עם 170 מיליון דולר), קניה ווסט (במקום ה-3 עם 150 מיליון דולר) ואד שירן (במקום ה-5 עם 110 מיליון דולר).

הפעם האחרונה שטיילור כבשה את המקום הראשון ברשימת המרוויחים השנתית הייתה ב-2016, אז הוערך הרווח השנתי שלה בכ-170 מיליון דולר. את רוב הונה היא עשתה באותה תקופה מסיבוב ההופעות המצליח "1989 World Tour".

בסוף החודש הבא סוויפט צפויה לשחרר את אלבומה השביעי, והראשון במסגרת החוזה עם חברת התקליטים החדשה שלה, "רפובליק". עד כה היא הוציאה מתוך האלבום את הסינגלים "!ME" ו-"You Need To Calm Down", שכבשו מצעדי להיטים ברחבי העולם וצברו יותר מ-300 מיליון צפיות ביוטיוב.