טיילור סוויפט שחררה במהלך סוף השבוע האחרון את הגרסה החדשה שלה ל-RED, אלבומה הרביעי, כחלק מהמהלך להשגת זכויות היוצרים לכל הקטלוג שלה מחדש. כזכור, איש העסקים ומנהל האמנים סקוטר בראון רכש את הזכויות לקטלוג שלה תוך כדי עסקה שביצע, וסוויפט מצאה פיתרון יצירתי: להקליט מחדש את כל האלבומים.

הפרויקט המחודש נקרא Red (Taylor’s Version), וחשוב לציין שבעצת עורכי דין היא שינתה חלק מהשירים בשביל שהם יחשבו לשירים חדשים לגמרי וזכויות היוצרים וגרסאות המאסטר ירשמו הפעם על שמה. כשהזמרת הכריזה על הפרויקט, המעריצים האדוקים שלה קראו לכולם להאזין אך ורק לגרסאות החדשות ששייכות לה ולא לאלו שבראון כבר הספיק למכור את הזכויות עליהם.

 

הקריאה של המעריצים כנראה עבדה כי לפי הבילבורד סוויפט עשתה היסטוריה (בפעם המי יודע כמה) ושברה את השיא של ספוטיפיי לבכורת אלבום של זמרת: למעלה מ-90.8 מיליון האזנות ביום הראשון. אם זה לא מספיק שהגרסה המקורית, כלומר הדלוקס של המקורית, כללה 22 שירים - בגרסה החדשה 30 שירים.

אם אתם תוהים מי קבעה את השיא הקודם, אז נזכיר שזו הייתה גם טיילור סוויפט עם האלבום פולקור שצבר ביום הראשון שלו 80.6 מיליון האזנות. אגב, היא קבעה שיא נוסף בסופ"ש האחרון כשהפכה לזמרת עם מספר האזנות הכי גבוה ליום אחד: למעלה מ-122.9 מיליון. ביום שבת הזמרת הופיעה בסאטרדיי נייט לייב ובאופן חריג ביצעה את "All Too Well" שאורכו כ-10 דקות, במקום לבצע שני שירים כמקובל.