את אדל אנחנו אוהבים קודם כל בגלל הקול החד פעמי שלי, הראיונות הכנים שלה, הקריוקי הקורע שלה וכמובן ההזדהות שלנו עם שירי שברון הלב שלה אותם אנחנו אוהבים לשמוע במיטה ולרחם על עצמנו. אה, ויש גם את העניין הקטן הזה של הפנים המשורטטות המדהימות שלה והאיילינר המושלם שגורם לנו להתבאס מול הנסיונות הכושלים שלנו לחקות אותו. אבל מסתבר עוד מישהי שחולקת את תווי הפנים הנדירים שלה.

A photo posted by @ellinorhellborg on


תכירו את אלינור הלבורג, בת 22 משבדיה. אחרי שחברים ועוקבים במדיה החברתית הצביעו בפניה על הדמיון המטורף שלה לזמרת עטורת הפרסים, היא החליטה לבחון על עצמה את סגנון האיפור המוכר של אדל. אחרי שהיא פרסמה את המראה באינסטגרם, החשבון של אלינור נהיה ויראלי והגולשים מתעקשים שאי אפשר להפריד בין השתיים.

One last pic of my adele inspired look! Fun fact: i did singing at school and actually performed several of adele's songs, i'm a huge fan of hers and hearing you all say i look like her is such a compliment! ������

A photo posted by @ellinorhellborg on


וכאילו זה לא מספיק, היא גם זמרת. לפי מה שכתבה באינסטגרם היא "שרה בבית ספר וביצעה כמה מהשירים של אדל". היא גם הוסיפה: "אני מעריצה ענקית שלה ולשמוע את כולכם אומרים שאני נראית כמוה זו כזו מחמאה!". השבדית הצעירה היא ממש זיקית אופנה, ומתנסה עם מגוון של סגנונות איפור דרמטיים באינסטגרם שלה - מעיניים מעושנות ועד לסגנון של זואי דשנל.

Embracing the fact that my cut crease look turned into adele-inspired look 2.0

A photo posted by @ellinorhellborg on


ובאינטרנט כמו באינטרנט, אלינור נאלצה להתמודד עם הייטרים שלא אהבו את הניסיון שלה לחקות את אדל. אבל התגובה האצילית שלה לא הייתה מביישת את אדל עצמה: בפוסט אחר באינסטגרם היא כתבה "אני לא מנסה להיראות כמו אדל, או אף אחד אחר. יש לי את הפנים שלי ואני נראית כמו עצמי. אם אתם חושבים שאני נראית כמו מישהו מסוים, זה בסדר, אבל להתווכח על למי אני דומה זה חסר טעם".

Important. I have done two "inspired by" looks, inspired by two different peoole. I did them because I thought it was fun. It is not a career, it is not my calling in life to look like these people. I just thought you should know. You are all entitled to have your own opinion, but please don't argue about it.

A photo posted by @ellinorhellborg on