טיילור סוויפט סגרה כזכור את 2020 עם יציאתו של האלבום האחרון שלה, "Evermore", ממנו יצא סינגל הבכורה Willow, שזכה להצלחה רבה בקרב מעריציה. "זה מאוד פשוט: לא הצלחנו להפסיק ליצור מוזיקה חדשה", סיפרה אז הזמרת עם יציאתו של האלבום בשיא התפשטות מגפת הקורונה בארה"ב.

במקביל, סיפרה סוויפט כי האלבום החדש היה בעצם "אלבום תאום", של אלבומה הקודם, Folklore, שיצא גם הוא לפני כחצי שנה. "אין לי מושג מה יבוא בהמשך החיים, ואין לי מושג על הרבה דברים בימינו. מהסיבה הזו שמרתי על הדבר היחיד שמחזיק אותי מחוברת לכולכם -  והדבר הזה תמיד היה ותמיד יהיה המוזיקה. אז הנה אלבום חדש, רק בשבילכם", כתבה אז הזמרת למעריציה.

אלא שמתברר שלמרות רצונה של סוויפט לעשות טוב ולא לעצור מוזיקלית, היא מצאה את עצמה לאחרונה במרכזה של תסבוכת משפטית (נוספת), אחרי שפארק שעשועים ביוטה בשם "Evermore" טועI כי סוויפט גנבה ממנו את סימלו המסחרי, ולפי ערוץ ה-BBC, מנהלי הפארק זועמים על סוויפט וטוענים כי מאז שחרור האלבום חלה תנועה אדירה של גולשים לאתר האינטרנט שלהם - אבל מכל הסיבות הלא נכונות.

על פי סוכנות הידיעות EFE, עורכי הדין של סוויפט ציינו כי "אין בסיס" לטענה זו מכיוון שלפארק "לא נגרם נזק בפועל", ולמעשה השקת האלבום היוותה סוג של "הזדמנות" לפרסום עבור הלונה פארק שנפתח בשנת 2018, אך בעלי הפארק מצדם פחות קיבלו את הטיעון הזה והם תובעים כעת מסוויפט פיצויים של מיליוני דולרים וציינו כי הסימן המסחרי של השם שייך אך ורק להם.

View this post on Instagram

A post shared by Evermore Park (@evermorepark)

אנחנו מרשים לעצמנו להניח שהעניין המשפטי בין סוויפט לבעלי הפארק יגיע כנראה לסוג של הסדר בקרוב שיהיה מקובל על שני הצדדים, כשמקביל, הזמרת הפופולרית מנצלת את זמנה הפנוי והכסף שלא חסר לה כדי לעשות טוב לעולם, ובשבועות האחרונים דווח כי היא עוזרת כלכלית למשפחות שונות שנפגעו ממגיפת הקורונה.

כך למשל סוויפט תרמה לאחרונה 30,000 דולרים לסטודנטית תושבת בריטניה כדי שזו תוכל לשלם את לימודיה למכללה בה היא לומדת, ובשבוע שעבר תרמה עוד 13,000 דולרים לשתי אמהות תושבות ארה"ב שנאבקו על מנת לשלם את שכר הדירה והחשבונות שלהן.

תרומתה של סוויפט הגיעה דרך פלטפורמה מקוונת בה הציבור פונה כדי לבקש כסף ותרומות בניסיון לצלוח את המשבר - ומתברר שהבעיה כל כך גדולה והבקשות הן כה רבות, עד שהמידע הרב שהצטבר באותה פלטפורמה הפך לכתבת ענק בוושינגטון פוסט שתפסה את תשומת ליבה של סוויפט שהחליטה להירתם לעניין.