אנחנו בספק אם יש מישהו יותר מאושר מהראפר אופסט בתעשיית המוזיקה. טפו טפו, הראפר שחרר עם בני דודו וחבריו להרכב הטראפ, מיגוס את האלבום המצופה שלהם Culture III, באפריל האחרון אשתו קארדי בי, שמנהלת קריירה הרבה יותר מוצלחת משלו, ילדה את בנם השני, והנה עכשיו הצטרפה לכל אלו ידיעה משמחת בשבילו: אחיו השתחרר מהכלא אחרי 15 שנה.

בתיעוד שרץ ברשתות החברתיות וכבש את לב המעריצים, אופסט, ששר לא מעט באלבום הסולו שלו על היחסים המורכבים והקושי שנאלץ להתמודד איתו בילדות, נראה כמו המאושר באדם. "15 שנה והוא חזר", כתב באינסטגרם שלו ונכון לעכשיו עוד לא ברור על מה אחיו ישב, אבל שווה לציין שבפעם האחרונה שהוא היה אדם חופשי - אופסט היה נער.

View this post on Instagram

A post shared by The Neighborhood Talk, LLC (@theneighborhoodtalk)

כאמור, החיים של אופסט נמצאים כרגע במסלול יציב למדי, עד כדי כך שקשה להאמין שרק בספטמבר 2020 קארדי הגישה מסמכי גירושים. אבל בראיון חדש שקיימה בסוף השבוע האחרון הראפרית הודתה שהיא בחיים לא הייתה מאושרת כמו עכשיו: "עברנו כמה אתגרים, חייבים להכיר אחד את השנייה יותר טוב, אבל אני מרגישה שבחיים לא הייתי שמחה כמו היום".

קארדי המשיכה והסבירה קצת יותר לעומק: "אני מרגישה, אפילו לא רק הנישואים, אלא המשפחה שלנו והאחדות שלנו, החברות שיש לנו. ה'יש לך את הגב שלי ולי יש את הגב שלך' - זה מעולם לא היה חזק יותר". מה נגיד לכם, טפו טפו, חמסה מלח מים. שרק ימשיכו להיות מאושרים אחד מהשניה ומהמשפחה שבנו לעצמם.

View this post on Instagram

A post shared by Cardi B (@iamcardib)