שלוש שנים עברו מאז פיגוע הטרור שאירע בתום הופעתה של הזמרת אריאנה גרנדה באצטדיון במנצ'סטר וגרם למותם של 22 בני אדם ולפציעתם של יותר מ-100 נוספים. מי שעמד מאחורי אותו פיגוע קטלני הוא סלמאן רמדאן עבידי, אזרח בריטי ממוצא לובי שפעל תחת ההנחיות של ארגון המדינה האסלאמית.

לציון שלוש שנים לאירוע הטרגי ביותר בחייה, אריאנה העלתה מוקדם יותר השבוע פוסט שככל הנראה נועד לחזק את המעריצים שנפגעו מאותו אירוע טראומטי. בפוסט שהעלתה לסטורי, ארי כתבה: "אני רוצה להקדיש את הרגע הזה ולשלוח את אהבתי לכל מי שמתמודד עם העצב והאובדן הכבד שמלווים אותנו השבוע".

"לא עובר יום מבלי שזה משפיע על כל אחד מאיתנו, עדיין", אריאנה המשיכה, "אני אחשוב עליכם במהלך כל השבוע וסוף השבוע. הלב שלי, המחשבות שלי והתפילות שלי תמיד איתכם".

אחרי חשבון האינסטגרם של גרנדה עוקבים יותר מ-186 מיליון משתמשים והיא מדורגת במקום השני ברשימת האנשים הכי פופולריים ברשת החברתית. מעליה נמצא הכדורגלן כריסטיאנו רונאלדו עם 219 מיליון עוקבים.

 

כזכור, שבועיים לאחר הפיגוע, אריאנה חזרה למנצ'סטר והעלתה מופע צדקה בו השתתפו אמנים כמו ג'סטין ביבר, הבלאק אייד פיז, קולדפליי, מיילי סיירוס, ליטל מיקס, קייטי פרי, פארל וויליאמס ורובי וויליאמס. בעקבות המופע גויסו יותר מ-12 מיליון דולרים שנועדו לסייע לקורבנות הפיגוע ולבני משפחותיהם.