בריטני ספירס תוקפת היום (רביעי) את הקרובים לה בפוסט שהיא מפרסמת בחשבון האינסטגרם שלה ואומרת כי הם מעולם לא תמכו בה באופן בפומבי לאורך שנות האפוטרופסות של אביה. המעריצים בטוחים שהיא מפנה את חיצי הביקורת כלפי אחותה הצעירה, אחרי שהגיבה לראשונה לפרשה רק בחודש שעבר. 

"אין שום דבר יותר גרוע מזה שהאנשים הכי קרובים אליך, שמעולם לא הראו תמיכה באופן פומבי, פתאום מתייחסים לסיטואציה ומדברים על תמיכה" כתבה ספירס. "איך אנשים שאתה הכי אוהב בעולם, מעזים לא להגיד שום דבר? איך אתם מעזים להעמיד פנים כאילו אתם תומכים בי עכשיו? אם אתם קוראים את זה, אתם יודעים מי אתם". 

View this post on Instagram

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

בחודש שעבר, אחרי העדות של ספירס על ההגבלות שיש עליה במסגרת האפוטרופסות בת 13 השנים שבה מחזיק אביה, ג'יימס, אחותה הקטנה, ג'יימי לין, שברה שתיקה של שנים. הזמרת והשחקנית בת ה-30 הגיבה להאשמות נגדה מצד המעריצים ואמרה ברשתות החברתיות: "אני מדברת בשם עצמי. תמכתי בבריטני עוד הרבה לפני ההאשטג #FreeBritney". 

עוד היא הוסיפה: "הסיבה היחידה שלא השמעתי את קולי קודם לכן, היא שהרגשתי שעד שיתנו לאחותי לדבר בשם עצמה, זה לא במקומי ולא הדבר הנכון לעשות. עוד הוסיפה: "מאז שנולדתי רק אהבתי, הערצתי ותמכתי באחותי. זו אחותי הגדולה. אני מאוד דואגת לגביי האושר שלה".

בריטני ספירס ואביה ג'יימס ספירס (צילום: AP)
בריטני ספירס ואביה ג'יימס | צילום: AP

נזכיר, המאבק של בריטני באביה עדיין בעיצומו. ביום רביעי האחרון, בריטני זכתה לניצחון קטן, כשבית המשפט בלוס אנג'לס התיר לה למנות לעצמה עורך דין עצמאי, אחרי שהקודם בתפקיד התפטר מתפקידו. בבית המשפט חזרה על הדברים שהשמיעה בעדות לפני כחודש, ואמרה: "אני כאן כדי להגיש כתב אישום. אני עצבנית ואני לא מפחדת להגיע לכך. אתם מאפשרים לאבי להרוס לי את החיים. אני צריכה להיפטר ממנו ולהעמיד אותו לדין על התעללות".