מהרגע שליזו שחררה את "Rumors" עם קארדי בי, היא ספגה תגובות פוגעניות שהופנו בעיקר כלפי המראה ואורח החיים שלה. עכשיו מתברר שהיא מיצתה את התעסוקה בזה וחזרה ליהנות כמו שהיא יודעת: ביום רביעי האחרון היא התארחה בתוכנית של ג'ימי קימל כשהזמר נייל הורן על תקן המנחה האורח.

במשך כל הראיון שערך בערך כרבע שעה, ליזו והורן לא הצליחו להפסיק לפלרטט אחת עם השני: "תראו אותך, הבחורה היפה שלי", הוא פתח כשבהמשך היא הודתה שהוא עושה לה "חתיכת זקפה" כשסיפר לה שגרעין המעריצים שלו במבטא אמריקאי נשמע כמו "חרמנים לאללה". בהמשך השניים התקשו להפסיק לצחקק אחת מהשני, והורן הפתיעה אותה עם החידון "האם אנחנו צריכים לצאת".

הזמר הבריטי, שהתפרסם כחלק מוואן דיירקשן, ביקש מליזו להסביר כמה מהשורות שמופיעות בשיר החדש שלה, כולל את זו שרבים תפסו כפלירטוט פומבי עם כוכב הפופ הגדול של העשור: "לא הזדיינתי עם דרייק, עדיין". "אוקיי, השורה המקורית הייתה, לא הזדיינתי עם נייל, עדיין", אבל הלייבל שלי חשב שזה פרובוקטיבי מדי, אז שיניתי לדרייק, הימור בטוח יותר", היא ענתה בהומור.

 

כשנשאלה אם ידוע לה שדרייק שמע את האזכור שלו היא ענתה: "אני חושבת שהוא שמע את השיר שנמצא במקום הרביעי במדינה". וקצת יותר ברצינות, ליזו שיתפה שהיא ודרייק אכן דיברו על השורה והאזכור המאוד ספציפי שלו בשיר החדש שלה, אבל "זה כל מה שאני מתכוונת להגיד בנושא".

אגב, לאחר שהראיון עלה לרשתות החברתיות ליזו שיתפה אותו וכתבה: "הורן-דוג (הכינוי של קהל המעריצים) באופן רשמי. יש רק 1D שאני רוצה, מותק". הפעם אנחנו ניתן לכם להבין לבד איזו מילה באנגלית מתחילה באות D, זה לא אמור להיות כזה קשה.