קים קרדשיאן העלתה לפני כמה ימים סדרת סטוריז בזמן שהיא צופה (די באיחור יש לומר) בלהיט התורן של נטפליקס מהרבעון האחרון של 2020, ברידג'רטון. בזמן שמעריצי הסדרה והעוקבים של קים התלהבו מהסצנות המרגשות ששיתפה, משהו אחר לגמרי משך את תשומת ליבם של מעריצי טיילור סוויפט שנחשפו גם הם לסרטונים: אחת מהסצנות שהיא העלתה כוללת את השיר של זמרת הקאנטרי-פופ "Wildest Dreams".

לטובת מי שלא זוכר, נספר שאי שם ב-2009 כשקניה ווסט הסתכסך עם סוויפט, קים ממש לא ישבה על הגדר, אלא לקחה חלק פעיל בריב המתוקשר שנמשך אפילו עד היום. לפני כשנה הודלפה שיחת הטלפון שמוכיחה לכאורה שקים וקניה שיקרו כשסיפרו שקיבלו אישור מהזמרת על השיר שהראפר הוציא ("Famous") ובמהלכו שמה מוזכר. לאחר ההדלפה קים עשתה לייק לפוסט שמביע תמיכה בצד שלה ושל בן זוגה ולמעשה חשפה שלא שינתה את דעתה אחרי כל השנים.

לכן, כשהסוויפטיז שמעו לתדהמתם את השיר של טיילור בסטורי של קים הן אוטומטית הגיבו בפליאה. "צופה בסטוריז של קים קרדשיאן ו'Wildest Dreams' מתנגן ברקע, אף אחד לא שם לב לזה?", כתבה אחת המעריצות בטוויטר. "הסוויפטי מספר אחת", צייצה מעריצה אחרת בתגובה לסרטון המדובר שזכה כבר ל-1.5 אלף לייקים ויותר מ-37 אלף גולשים צפו בו בטוויטר.

לא מעט מהן חשבו שעכשיו כשקים וקניה מתגרשים, הראשונה למעשה מעוניינת לפתוח דף חדש עם סוויפט, וזה הדרך שלה לסמן את זה כי בכל זאת, היא נכנסה לריב הזה רק בגלל קניה. שנכנס לריב הזה רק בגלל הקליפ של ביונסה. בערך. 

 

"היא וטיילור יכולות להיות חברות, אבל לא יותר מדי קרובות, כי אנחנו מפחדות שהיא תעליב את טיילור שוב", צייצה מעריצה והביעה את החשש של גרעין המעריצים, בזמן אחת אחרת דווקא לא כזה חששה: "אני עדיין בעד שהן יהפכו לBFF. שיז**ין קניה". לא נעים קצת כלפי קניה אבל אנחנו הכי בעד סולחות ומחכים שקים כבר תעשה הופעת אורח בקליפ של סוויפט.