כמו המון ראפרים אחרים, גם ניקי מינאז' צברה לעצמה במהלך הקריירה מריבות מתוקשרות. הריב עם הזמרת מריה קארי, חברתה לשולחן השופטים של אמריקן איידול בעבר, הוא כנראה המתוקשר מכולם. לאחרונה גילתה ניקי עניין בבן זוגה לשעבר של מריה, מנחה הטלוויזיה ניק קאנון, וניסתה לתקשר איתו דרך הרשתות החברתיות. אנשים שמכירים את הראפרית אפילו יסכימו שהוא הטעם שלה.

בשבוע שעבר ניק התארח בתכנית של וונדי וויליאמס, שידועה כאחת שמוציאה כותרות שערורתיות מהאורחים שלה, ועשה לה עבודה קלה במיוחד. כששאלה אותו אם הוא היה שוכב עם מינאז' הוא היה עוקצני ואמר שכל עוד התחת שלה במצבו הנוכחי זה לא יקרה ובמידה ותתקן אותו שתיצור קשר. מצד אחד אפשר להבין את הרצון להיות בצד של אם ילדיך, מצד שני, התגובה הזאת הייתה מוגזמת. 

ניקי כבר רגילה שמבקרים את גופה ובמיוחד את התחת שלה. אחת הביקורות החריפות שהגיעו הייתה שיר פוגעני שנכתב על ידי אויבת אחרת של ניקי, הראפרית רמי מא, בשם "shETHER". השיר כולל התבטאויות לא נעימות על הישבן המנותח של ניקי ועל הקושי הגדול שלה לשכב עם האקס, הראפר מיק מיל.

 

למרות שהדברים האלה יכולים לפגוע ברגשותיו של כל אחד, ובמיוחד בצורה הפומבית שבה הם נאמרו, ניקי משדרת שהכל בסדר, לפחות כלפי חוץ, והיא לוקחת את ההערות בהומור. מקורב לניקי מסר שהיא שלמה עם הגוף שלה ומרגישה סקסית. הוא גם הוסיף שהיא חושבת שניק "מגוחך" ובטוחה שהוא חולם להיות איתה, למרות שאין לו סיכוי.