אחר שבע שנות שתיקה וויטני יוסטון חוזרת עם סינגל ראשון בשם  "Million Dollar Bill", מתוך אלבומה החדש והשביעי במספר "I Look To You", שייצא בכל העולם ב-31 לאוגוסט. הסינגל הראשון "Million Dollar Bill", נכתב, הולחן והופק בין היתר על ידי אלישיה קיז.

אלבומה החדש של וויטני יוסטון (שנקרא בתחילה "Undefeated") יהיה אלבום ראשון שלה מאז אלבום שירי החג הנוצריים "One Wish: The Holiday Album", שיצא כאמור לפני שבע שנים.

בשנות ה-80' וה-90' היתה וויטני יוסטון כוכבת ענקית, התשובה האפרו-אמריקנית למדונה. לאחד השיאים הגיעה בסרט "שומר הראש", בו כיכבה לצד קווין קוסטנר ואף שרה את שיר הנושא "And i will always love you", שהיה להיט בינלאומי ענק. במקביל נישאה לראפר בובי בראון, ממנו התגרשה כעבור כמה שנים אחרי שהיכה אותה.

שיאים נוספים מהקריירה: יוסטון מכרה 170 מיליון אלבומים, סינגלים ווידיאו ביחד בכל העולם, ומחזיקה בשיא גינס ל"אמנית המעוטרת ביותר בפרסים" עם 441 פרסים, ביניהם 6 פרסי "גראמי", 2 פרסי "אמי", 16 פרסי "בילבורד" ו-23 פרסים מתעשיית המוזיקה האמריקנית.

יוסטון הקליטה עכשיו את מה שמיועד להיות אלבום הקאמבק שלה, אחרי שנים בהן הייתה מזוהה בעיקר עם שערוריות סמים, וגירושיה מבעלה הזמר בובי בראון, מה שהוביל לאינספור שמועות בתעשיית המוזיקה על הסיבות לעיכובים הרבים.

אולם הראפר והמפיק אייקון, אחד המוזיקאים הרבים שגויסו לעבוד על האלבום שבדרך, הילל ושיבח את התוצאה הסופית בראיון ל"ביליבורד" והבטיח שיוסטון "תזניק את הקריירה שלה מחדש בדיוק מהמקום בו נעצרה". "הקול שלה עדיין שם, ואף אחד לא יוכל לקחת את זה ממנה. כל עוד היא נעזרת באנשי המקצוע הנכונים, שיודעים איך לגרום לקול הזה להפיק להיטים, היא תוכל לחזור לפסגה ולא משנה כמה זמן עבר".