ביום שישי האחרון הופיע ג'סטין ביבר באטלנטיק סיטי ושקע בנאום ארוך אודות משמעות המילה "Purpose" (שם אלבומו האחרון וסיבוב ההופעות שלו):  מעריצה שלו זרקה כובע לבמה כמתנה. והזמר לא קיבל את זה טוב, בלשון המעטה. "אני מן הסתם לא רוצה את החרא הזה", הוא הגיב. לפני שהגיע הכובע, הוא התחיל להגיד: "הסיבה שבגללה קראתי לסיבוב ההופעות ככה היא שאני מרגיש שלכל אחד בבניין הזה יש יעוד. אולי לא לעיתים קרובות אנחנו מדברים על מה היעוד שלנו יכול להיות או של חברנו… אם תוכלו רק לקחת את הרגע הזה ולהקשיב ולא לנסות לתת לי כובע או מה שזה לא יהיה שאתם מנסים לזרוק לי על הבמה עכשיו".

רגע אחרי זה ביבר התחרט ואמר, "סליחה, זה היה מרושע. אבל כן, עכשיו איבדתי את מה שרציתי להגיד. הייתי עמוק בתוך איזשהו מצב. הייית בתוכה. עכשיו אני מחוץ אליו. אני אחזור לזה. רק תנו לי שניה. יש לי את זה: רק רציתי לקחת את הרגע הזה ולהכיר בעובדה שלכולנו יש יעוד, שלחיים של כולנו יש משמעות וזה לא כאילו… אנחנו לא חיים כדי למות. ויש בחיים יותר ממאבקים".

"אני יודע שלפעמים קמים בבוקר וזה כזה 'אלוהים, עוד יום'", הוא המשיך. "או שאולי אנחנו לא חושבים ככה, אולי אנחנו חושבים 'אני לא יכול לחכות לחיות את הרגע, לחיות את היום'. אבל אני יודע שהחיים שלי לא תמיד ככה. יש לי ימים בהם אני חושב 'לעזאזל, היום הזה הולך להיות קשה, ואני הולך לנסות להקיף את עצמי באנשים שהולכים לעזור לי לעבור את היום". ואז הוא החזיר את תשומת הלב למעריצה שזרקה את הכובע: "סליחה שזרקתי לך את הכובע, אבל הרסת את הרגע. לא משנה, בואו נעשה את זה", אמר והמשיך לשיר את השיר הבא במופע.