סלינה גומז היא מלכת האינסטגרם - עם 69.9 מיליון עוקבים, היא עקפה אפילו את קים קרדשיאן וטיילור סוויפט. אחרי שבסוף השבוע היא השתמשה לראשונה באפשרות ה"סטורי", עכשיו היא שידרה סרטון בלייב בו היא סיפרה מה היא למדה ב-2016. למי שפחות אובססיבי אליה מאיתנו נספר שזו הייתה שנה לא קלה עבור הזמרת, והיא לקחה הפסקה של 3 חודשים מהמדיה החברתית וביטלה חלק מסיבוב ההופעות שלה כדי להתמקד בבריאותה הנפשית. אבל נראה שגומז צלחה את המשבר הזה והיום היא ממוקדת במערכות יחסים חיוביות ומשמעותיות.

Selena Gomez via Instagram Live

A video posted by Selena & Justin Updates™ (@jelenasenergy) on

"הייתי אומרת שהשיעור הגדול ביותר שלמדתי מ-2016 היה מודעות", היא התחילה. "אני חושבת שזה ממש חשוב להיות מודעת לאנשים שאת מקיפה את עצמך בהם, לאנשים שאת בכוונה מקדישה להם את זמנך". גומז המשיכה והסבירה את חשיבות החברויות העמוקות, שיש בהן דאגה ואכפתיות.

"לפעמים אנחנו הולכים לארוחת ערב עם חברים ואנחנו חוזרים הביתה וחושבים 'זו הייתה ארוחת ערב כל כך חסרת טעם. מה למדתי מזה? מה הרווחתי מזה? מה הייתה המטרה של זה?", היא אמרה. "ואז יש לילות אחרים בהם אנחנו יושבים ליד השולחן עם חברים למשך חמש שעות ומדברים על איפה אנחנו בחיים. אנחנו כל הזמן בודקים מה קורה אחד עם השני. כאילו 'היי, את בטוב? את בטוב?". הסרטון מסתיים כשחברתה של גומז שמחזיקה את המצלמה הוסיפה: "זה סופר חשוב שיהיה לך את האנשים האלו שאת יכולה לסמוך עליהם ולהישען עליהם". אנחנו דווקא קיווינו שההחלטה של סלינה גומז ל-2017 תהיה להוציא מוזיקה חדשה אבל נו בסדר.