במשך שנים דמי לובאטו התמודדה עם דיכאונות והתמכרויות שונות. בתקופה האחרונה רבים מהמעריצים של הזמרת בת ה-25 האמינו שחל שיפור במצבה ושהיא הצליחה להתגבר על חלק מאותם קשיים שליוו אותה עוד מהימים בהם פרצה ככוכבת דיסני, אבל הסינגל החדש שהוציאה לפני מספר ימים, "Sober" (פיכחת), הוכיח שהמציאות שונה לגמרי.

אמש לובאטו הופיעה בפסטיבל המוזיקה הענק, Rock in Rio Lisboa, שנערך בפורטוגל. בהופעתה דמי ביצעה לראשונה את השיר החדש. במהלך אותו ביצוע מרגש הזמרת פרצה בבכי וזכתה לקריאות עידוד מעשרות האלפים שנכחו בקהל. בהמשך היא אמרה: "אני מצטערת על המעריצים שאיבדתי, כשצפו בי נופלת שוב. אני רוצה להיות מודל לחיקוי, אבל אני רק בן אדם".

Tonight I took the stage, a new person with a new life. Thank you to everyone who has supported me throughout this journey. It will never be forgotten  @rockinriolisboa

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

זמן קצר אחרי ההופעה, דמי העלתה קטע מהביצוע לרשת. לפוסט היא הוסיפה את הכיתוב: "הלילה עליתי לבמה, אדם חדש עם חיים חדשים. תודה לכל מי שתמך בי במסע הזה". בימים אלה דמי לובאטו מופיעה מסביב לעולם כחלק מהטור החדש שלה, שמקדם את אלבומה האחרון "Tell Me You Love Me".