אין תמונה
אין כניסה. לינדזי לוהן

לינדזי לוהן, "הילדה הרעה" של הוליווד, כבר גרמה הרבה צרות בחייה, בעיקר לעצמה, עם סרטים גרועים, שכרות, סמים, מעצרים ואפילו כלא, אבל את ההשפלה שחוותה שלשום בהופעה של להקת קולדפליי בלוס אנג'לס גם לוהן למודת ההשפלות לא תשכח זמן רב.

לינדזי לוהן הגיעה להופעה של קולדפליי במרכז הטניס של אוניברסיטת UCLA בלוס אנג'לס, קליפורניה, שכל הכרטיסים אליה נמכרו, וביקשה שיסדרו לה כרטיס VIP שכולל כניסה אל מאחורי הקלעים - או בשפה המקצועית AAA - כלומר "רשאי כניסה לכל האיזורים".

לינדזי לוהן השתוללה ועזבה בזעם את ההופעה

לוהן ציפתה שקולדפליי יפרשו לה שטיח אדום, אבל הם חשבו כנראה אחרת והודיעו ללוהן שהיא יכולה ללכת ולחפש את החברים שלה במקום אחר. כמובן שלינדזי חטפה קריזה, ומקור מטעמה אמר לעיתונות: "כשלינדזי שמעה שהיא לא יכולה להיכנס אל מאחורי הקלעים של המופע כדי להתמנגל עם חברי הלהקה ועם גווינית' פאלטרו, זוגתו של הסולן כריס מרטין, היא הגיבה בהשתוללות ומחתה באוזניי אנשי ההפקה שהחזיקו בידיהם את רשימות המוזמנים, אבל עדיין קיבלה תשובה שלילית. כשלוהן גילה שהשחקנית קייט בוסוורת' כן קיבלה אישור כניסה אל מאחורי הקלעים היא עזבה בזעם את המקום.

מתברר שבוסוורת' היא ידידה קרובה של קולדפליי שנצמדת לבסיסט של קולדפליי גאי ברימן בכל פעם שהלהקה מגיעה ללוס אנג'לס, ולא קשה לנחש לאילו צרכים. ברימן נמצא בימים אלה בגמילה מאלכוהול וכנראה שעלה החשש שלוהן תגרור אותו לשתות בבר שמאחורי הקלעים, מה שיכול היה לסדר לה יותר מכרטיס כניסה להופעה.

גווינית' פלטרו בדרך לבמה

גווינית' פלטרו (צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL)
בקרוב על הבמות? גווינית' פלטרו | צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL

אבל אם לינדזי לוהן לא הצליחה להיכנס להופעה של קולדפליי, אולי היא תצליח להיכנס להופעה של גווינית' פאלטרו, בת זוגו של הסולן כריס מרטין, שבימים אלה בוחנת את האפשרות להקליט שירים ולצאת להופעות, אחרי שקיבלה עצה מהחברים הטובים ביונסה וג'יי זי.

"ביונסה וג'יי זי חושבים שאני פשוט צריכה לעשות את זה בעצמי", אמרה פלטרו ל"סאן". "שאני צריכה להיכנס לאולפן ולראות מה קורה. ואם זה טוב - ללכת על זה, ואם זה לא טוב - לוותר, וזה כנראה מה שאני עומדת לעשות.

"ביונסה החמיאה לי על השירה", המשיכה פלטרו, "אבל היא העירה לי שאני לא מספיק חיה ועושה כיף על הבמה. היא הזכירה לי איך עליתי לבמה ורקדי את הריקוד האינדיאני המוטרף שלי בהופעה של ג'יי זי ואמרה לי - ככה תעשי, תהיי את".

מיטלוף התמוטט תוך שלושה ימים בשתי הופעות

הרוקר הותיק מיטלוף התמוטט אתמול מאחורי הקלעים בסיום הופעה שלו בניו ג'רזי, ארה"ב. זוהי ההתמוטטות השנייה תוך שלושה ימים של "העטלף" בן ה-63, מה שגרם לצוות המקיף אותו לבהלה בנוגע לבריאותו.

אין תמונה
מיטלוף התמוטט. צילום נמסך מאתר "The Sun". מקור: Splash News

אתר ה"סאן" מדווח כי מיטלוף בעל הגוף הגדול שגם סובל מאסטמה, חובר להנשמה בחמצן למשך עשר דקות. דובר מטעמו סירב להגיב לנושא אך מעריציו באמריקה ביקשו ממנו לנוח ולדחות את המשך סיבוב ההופעות.

מיטלוף, שנולד בשם מרווין לי אדיי, התפרסם בשנות ה-70' וה-80' כוכב רוק כבד גוף (באופן יחסי), עם קול גדול, ושילוב של רוק כבד ואופרה. אלבומו הקלאסי "Bat Out Of Hell" משנת 1977 הצליח מאוד במצעדי המכירות והיה לאחד מאלבומי הרוק הכבד הנמכרים בהיסטוריה.

>> קולדפליי במחווה לאיימי ווינהאוס