זמן קצר אחרי הפריצה של קארדי בי, שהגיעה לפני כשנה בזכות הלהיט "Bodak Yellow", החלו להגיע השמועות על מתחים בינה לבין מלכת הראפ הנוכחית ניקי מינאז'. השתיים ניסו להרגיע את הרוחות כששיתפו פעולה עם מיגוס ב"Motorsport", אבל הנזק שנגרם ליחסים ביניהן והיריבויות בין קהלי המעריצים שלהן החריפו את המצב.

בסוף השבוע האחרון ניקי החליטה לפתוח מחדש את הנושא במהלך ראיון שעסק באלבומה החדש, "Queen". היא סיפרה לקהל על ראפריות חדשות שזוכות לקידום מסיבי מצד חברות התקליטים שלהן והוסיפה שזה לא משהו שצריך להתגאות בו ושהן לא בהכרח מחדשות משהו או מעלות את הרמה של המוזיקה. בין דבריה: "לקבל דחיפה גדולה מהלייבל שלך לא הופך אותך למעולה. עבורי זה מצחיק שמשווים אותי לנשים, כי בכנות, אין אישה שיכולה לבוא כרגע ולהעלות את הרמה".

כמו רבים מהמעריצים, גם קארדי בי ניחשה שהלכלוכים של ניקי מופנים כלפיה והחליטה להגיב על כך בשידור לייב ברשת. מול עשרות אלפי צופים, קארדי אמרה שקהל המעריצים שבנתה הוא זה שדוחף אותה כלפי מעלה ושחברות תקליטים לא יכולות לגרום לאנשים לאהוב אותך ואת המוזיקה שלך.

בהמשך בחרה לגעת בנקודה הרגישה ביותר עבור ניקי, העובדה שלמרות ניסיונותיה הרבים, הראפרית הוותיקה מעולם לא הצליחה להביא שיר שלה למקום הראשון במצעד הלהיטים האמריקאי של בילבורד. קארדי לעומתה הצליחה לעשות את זה פעמיים בשנה האחרונה. קארדי אמרה בין היתר: "כשאתה בונה צבא מעריצים, הם יקנו כל מה שתיתן להם ואין שום חברה שיכולה לקנות את זה. אם כל אחד יכול לקנות להיט מקום ראשון, למה אין לכל הראפריות להיט מקום ראשון?".