טיפאני דרוויש הייתה כוכבת נערצת למשך תקופה קצרה באייטיז בזכות הלהיט שלה "I Think We’re Alone Now", אבל חוץ ממנו היא לא ממש הצליחה לייצר קריירה מוזיקלית. הפעם האחרונה ששמעו ממנה הייתה כשהשתתפה ב"הצילו! אני סלבריטי" אוסטרליה ב-2018, ולצערה השבוע היא עולה שוב לכותרות ולא מסיבות חיוביות.

הזמרת היום כבר בת 50, הופיעה השבוע בפלורידה עם אותו להיט משנות השמונים אבל לא כל כך הצליחה להגיע לסולם המקורי. "לכו לה**יין" טיפאני מלמלה למיקרופון כשהיא עומדת יחפה על הבמה. "זה הלהיט שלי, אני הולכת לשיר את זה כמו שצריך", הוסיפה רגע לפני שניסתה שוב לשיר. 

נציגי הזמרת פנו ל-TMZ, שפרסם את התיעוד לראשונה, וטענו שהיא "איבדה את הקול והפכה למתוסכלת בגלל ההופעה שנתנה". לפי הדיווח של הצהובון טיפאני ניסתה כמה פעמים להגיע לסולם ולא הצליחה, אז ככל הנראה הקהל צחק עליה והיא בתגובה שחררה את הקללה.

אותו קטע שרץ ברשתות תועד דווקא בהופעה האחרונה של הזמרת בסבב ההופעות שלה בחודשיים האחרונים, במהלכו קיימה יותר מ-12 הופעות ברחבי ארה"ב. אתמול הזמרת הגיבה בעקיפין לסערה הוויראלית כשהעלתה סלפי לאינסטגרם שלה, כתבה "מקוה שכולכם מתנהגים יפה", והוסיפה אמוג'י קורץ.