אנני לנוקס אפורה (צילום: Vittorio Zunino Celotto, GettyImages IL)
"כאילו שמליוני הדולרים והצפיות ביו טיוב מצדיקים הכל". אנני לנוקס | צילום: Vittorio Zunino Celotto, GettyImages IL

כנראה שהקטע הנוכחי של זמרות אייטיז בגיל העמידה הוא להיכנס בכוכבות הפופ הצעירות על הנועזות של הקליפים שלהן. אחרי ששינייד אוקונור הטיפה למיילי סיירוס וחטפה ממנה העלבות, כעת מגיע תורה של אנני לנוקס, לשעבר סולנית הצמד "יורית'מיקס" לפתוח את הפה על ה"פורנוגרפיה של תעשיית הפופ".

לנוקס כתבה בדף הפייסבוק שלה, בו היא עצמה מופיעה חשופת כתפיים: "אני חייבת לומר שאני מוטרדת ומדוכאת מהרצף האחרון של גילויי הסקסואליות הבוטים במופעים וקליפים. אתם יודעים למי אני מתכוונת. נראה שזה די ברור, שחברות תקליטים כאלה ואחרות החליטו למכור פורנוגרפיה מושקעת כשברקע מתנגנת מוזיקה. כאילו שגם ככה בנות צעירות לא מופצצות מספיק בעולם דימויים שיש לו אופי מיני".

"הן מתנהגות כמו זונות וסרסוריות באותו הזמן"

ולנוקס ממשיכה: "אני מאמינה בחופש הדיבור והביטוי, אבל הכוחות ששולטים בשוק המוזיקה לא מכבדים את הגבולות. כשיש להם טוסיק לעשות עליו כסף, הם מוכרים אותו ותמיד יהיה מי שיקנה. מבאס לראות עד כמה הפרפורמריות האלה מתאמצות ונחושות כדי להוריד עוד ועוד את הרף שהוא ממילא נמוך. הן מניחות שהצגה ומימוש של שנאה כלפי נשים, כשאת עצמך היא זו שיוצרת אותה -  זה בסדר גמור, תקין לגמרי. הכל לכאורה מוצדק, הודות למיליוני הצפיות ביו טיוב ומיליוני הדולרים שהן מרוויחות בתמורה לכך שהן מתנהגות כמו זונות וסרסוריות באותו הזמן. להתנהגות של סרסור וזונה באותה עת. זו בסך הכל שיטה להאדיר את הפגיעה בעצמך ולעשות מזה כסף".

אנני לנוקס לא כותבת בדיוק למי היא מתכוונת, אבל ככל הנשאה מדובר במיילי סיירוס בקליפ "Wrecking Ball" , בו הופיעה בעירום מלא ולפני כן היממה את כולם בהופעה הסליזית בטקס אמ.טי.וי, בבריטני ספירס ששיחקה בסאדו בקליפ "Work Bitch", והמצטרפת האחרונה לרשימה, ריהאנה, בקליפ "Pour It Up", שמוקדש לעולם החשפנות.

אין תמונה
ריהאנה פותחת רגליים בקליפ pour it up

אין תמונה
בריטני ספירס שולטת בשפחה בקליפ Work bitch
אין תמונה
מיילי סיירוס בעירום בקליפ Wrecking Ball