עם אלבומה השני, "Future Nostalgia", דואה ליפה הפכה באופן רשמי לאחת מכוכבות הפופ הבולטות בתעשיית המוזיקה. הזמרת הבריטית כבשה את המצעדים בחודשים האחרונים עם להיטים כמו "Break My Heart", "Physical" ו-"Don't Start Now", ולפי הדיווחים הצליחה להכניס כ-10 מיליון דולר לחשבון הבנק שלה.

בראיון שפורסם לאחרונה בעיתון הבריטי 'דה מירור', היוצרת צ'לסי גריימס סיפרה על הקשר המיוחד שנרקם בינה לבין דואה, כשעוד היו מוזיקאיות אנונימיות. השתיים הפכו חברות טובות לפני הפריצה הגדולה של הזמרת, ובתחילת הדרך סייעו אחת לשנייה להתמודד עם משברים כלכליים.

"דואה ליפה היא סופרסטארית עכשיו, אבל בשבילי היא לא השתנתה אפילו קצת", סיפרה צ'לסי על חברתה הטובה, "אנחנו לא הולכות יותר לסופרמרקטים וקונות ארוחות מוזלות כמו שהיינו נוהגות לעשות, אבל חוץ מזה היא נשארה אותו הדבר".

היוצרת הבריטית ציינה שהשתיים "שרדו" ביחד שנה קשה במיוחד. "היינו קונות קערה של טונה ופסטה ומתקיימות מזה במשך סוף השבוע, בכל חודש לאורך שנה שלמה. להיות רעבה בלונדון זה לא דבר נחמד". לצד השירים שצ'לסי כתבה לשני אלבומיה של דואה ליפה, היא גם עבדה עם אמנים כמו קיילי מינוג, אולי מארס ולהקת הבנות הסאטרדייס.

הגילוי הזה על ליפה מגיע כחודש אחרי שהזמרת בת ה-24 שיתפה דרך הסטורי פוסט אנטי-ישראלי, אותו פירסם הצלם והבמאי האמריקאי וין ארפוסו. אותו שיתוף גרר גל של תגובות זועמות נגד דואה ליפה מצד מעריציה הישראלים וקריאות להחרים אותה בתחנות הרדיו בארץ.