בתחילת השנה הודיעה אדל למעריציה כי היא מתכננת להוציא את אלבום הקאמבק שלה לקראת סוף השנה  כמעט חמש שנים אחרי צאת אלבומה הקודם "25", שזכה להצלחה אדירה ונמכר ביותר מ-20 מיליון עותקים ברחבי העולם, בין הלהיטים שהופיעו באותו אלבום נמצא כמובן "Hello", שהפך לאחד השירים החשובים ביותר בקריירה של הזמרת

במהלך סוף השבוע האחרון צפתה אדל בשידור חי שהתנהל דרך האינסטגרם בין שני המפיקים המוזיקליים טדי ריילי ובייבי-פייס, ועל התקלות הרבות בשידור השיחה היא כתבה בתגובות: ״"נו באמת 2020, לא נועדנו לקבל את מה שאנחנו רוצים״".

וכך, בעוד שאדל התייחסה לאיכות הירודה של השידור, רבים מאלו שנחשפו לתגובתה  מאמינים שדרכה היא ניסתה להעביר מסר סודי למעריצים.

אותם גולשים טוענים שהכוכבת הודיעה באמצעות אותה הערה על כך שתאריך היציאה של האלבום החדש שלה נדחה לשנה הבאה, זאת למרות הדיווחים הרבים על שחרורו לקראת סוף שנת 2020. הסיבה לכך היא ככל הנראה החשש של הזמרת ומנהליה שהמשבר העולמי שהגיע בעקבות התפשטות נגיף הקורונה יפגע בהצלחת הקאמבק.

אם אכן תדחה את תאריך השחרור של אלבומה, כפי שמעריציה חוששים שתעשה, אדל תצטרף לשורה של אמנים שבחרו לנקוט בצעדים דומים בעקבות המשבר הבריאותי.

אחת מאותם אמנים היא ליידי גאגא, שאכזבה רבים ממעריציה לפני שבועות ספורים כשהודיעה על דחיית מועד השקת האלבום החדש שלה, "Chromatica", וטרם פרסמה את התאריך החדש שנקבע עבור צאת האלבום. האם אדל בעקבותיה או שזו באמת הייתה סתם הערה טפשית? נגלה בקרוב.