אין תמונה
מנסה לשיר. איימי וויינהאוס

איימי וויינהאוס יצאה לסיבוב הופעות בן שבועיים ברחבי אירופה עם מה שאמור היה להיות הופעה של "מיטב הלהיטים", אך לרע מזלם של מעריציה הסרבים החליטה הכוכבת הבריטית לפתוח את הסיבוב הקצר דווקא בבירה בלגרד.

וויינהאוס עלתה להופיע מול כ-20 אלף סרבים, שחלקם שילמו מחיר כרטיס ששווה לחצי מהמשכורת החודשית שלהם, אבל במקום לקבל את הזמרת הלבנה שהחזירה את הגרוב השחור הם קיבלו בחורה שיכורה ו/או מסוממת, שלא היתה מסוגלת לשיר.

הצהירה שעברה גמילה מאלכוהול

להגיד שאיימי וויינהאוס זייפה בהופעה הזו יהיה להעליב את הזייפנים. וויינהאוס לא הצליחה לשיר, שרה בקול מוזר, הפסיקה שירים באמצע, לא היתה בקצב, לא זכרה איך מתחיל שיר ואיך הוא מסתיים, התיישבה על הבמה, חלצה והשליכה נעל, ועוד מרכיבים שאפיינו בעבר את מופעי האימה שלה.

ככה לא נראה קאמבק של זמרת שהצהירה רק לפני שבועיים בלונדון שהשתקמה מהסמים, האלכוהול ושאר ההתמכרויות, ושהטור שלה באירופה הוכרז כ"ללא אלכוהול".

אין פלא איפה ש-20 אלף הסרבים צעקו לה "בוז" קולני (אוקיי, היה מישהו שצעק לה "I Love You"). חלקם ניסו לעודד אותה לשיר אבל מהר מאוד התחרטו על כך. עצוב שככה נראית מי שהיתה התקווה ההגדולה של הפופ הבריטי בסוף העשור הקודם.

צפו בקטעים מופע האימים של איימי וויינהאוס בבלגרד

Just Friends

Back To Black

Valerie

You Know Im No Good

Love Is A Losing Game

>> ליידי גאגא דפקה קרחת