וואן דיירקשן בתכנית הבוקר
התפרעות מעריצים הובילה לעשרות פצועים. וואן דיירקשן בהופעה

חברי להקת הבנים "וואן דיירקשן" בוודאי ציפו לפתוח אחרת את סיבוב ההופעות העולמי החדש שלהם "Where We Are world " - מאות מעריצים נמחצו ו-47 מהם נזקקו לטיפול רפואי, במופע שהתקיים ביום ראשון בלילה בלימה, בירת פרו. ההיסטריה בהופעה הגיעה לשיא שלילי כאשר אלפים ניסו להידחק קדימה ולהגיע קרוב לבמה, ובדרך מעכו ורמסו מעריצים שעמדו לפניהם.

חמשת חברי הלהקה ההמומים, שהיו עדים למתרחש התחננו בפני הקהל להירגע. החמישה - הארי סטיילס, נייל הורן, ליאם פיין, זאין מאליק ולואי טומלינסון, נאלצו להפסיק את ההופעה ואיימו לרדת מהבמה עם הדחיפות בקהל יימשכו. בקטע הוידיאו שפורסם נראה נייל הורן כשהוא מזהיר את הקהל: "אם אתם לא רוצים שנרד מהבמה - לכו אחורה!". אבל הבקשות והאיומים של חברי הלהקה לא עזרו הרבה והמהומה נמשכה, כך מדווח ה"דיילי מייל" הבריטי.

"וואן דיירקשן" מנסים להרגיע את הקהל

חומרת הפציעות של מעריצי "וואן דיירקשן" לא התבררה עד תומה, אולם כלי תקשורת בפרו דיווחו על מעריצים ומעריצות שעדיין מטופלים בבתי חולים, אחרי שנפגעו מחנק, קשיי נשימה ואי אספקת חמצן לגוף ולמוח. צוותי הרפואה וההצלה ומתנדבים שהוזעקו לאתר ההופעה הקימו בשטח אוהלי חירום בהם טופלו מאות הפצועים, שעשרות מהם כאמור פונו להמשך הטיפול במרכזים רפואיים.

ראש מערך החירום אמר לתקשורת הפרואנית: "טיפלנו בכל מי שהיה צריך ופינינו 47 ילדים לבתי החולים. הצלחנו להשתלט על הכאוס ולהעניק את הטיפול הדרוש לכולם. תפקדנו היטב והכל בשליטה. עבדנו בשיתוף פעולה עם המשטרה וכוחות האבטחה וההפקה שהיו במקום".

הארי סטיילס נפגע בעין במהלך ההופעה

ההופעה של "וואן דיירקשן" בפרו היתה אלימה לא רק כלפי הקהל. כוכב הלהקה הארי סטיילס נפגע במהלך ההופעה בעינו מחפץ שנזרק מהקהל. סטיילס ההמום נאלץ לשטוף לעצמו את העין על הבמה עם בקבוק מים בזמן שחבריו ממשיכים לשיר מסביבו וההופעה נמשכת

ליאם פיין: "לאף אחד לא מגיע דבר כזה"

בתגובה לאירועים הקשים כתב ליאם פיין חבר הלהקה בטוויטר: "אני אף פעם לא אבין ואתם לעולם לא תבינו מה זה יכול לעשות למי שזה קורה לו. למה? זה לא מגיע לאף אחד".

אבל בהמשך הוסיף בחוסר רגישות: "בכנות, לימה, סידרתם לי את הראש. זו היתה חווייה מדהימה שאני אזכור לנצח.. זה כל כך מטורף. אני מרגיש כאילו לא עשיתי מספיק כדי להיות ראוי לכזו הערכה. אני הולך לבלות את היום שלי במצב של הלם. אוהב אתכם חבר'ה".

ל"וואן דיירקשן" נקבעו 67 הופעות ברחבי העולם. המופע הראשון התקיים בשישי בערב בקולומביה. כרגע נראה שלמרות תחנוני המעריצות בישראל, הם לא צפויים להגיע הנה בקרוב.

עוד מוזיקה ב-mako: