מאז שביונסה שחררה בהפתעה את האלבום שלה "Lemonade", העולם כולו כועס על ג'יי זי ותוהה איך למען השם הוא יכל לבגוד בביונסה. ובכן, על פי דיווחים חדשים נראה כי ג'יי זי הולך להגיב על ההאשמות שביונסה מטיחה בו באלבום שלה - שהוא בגד בה, לקח אותה כמובן מאליו, ולא התייחס אליה כמו המלכה שהיא - באלבום משלו בו הוא מציג את "הצד שלו של הדברים".

למרות שמאז צאת האלבום של ביונסה השניים עושים כל מאמץ כדי להעביר את הרושם שג'יי זי ממש בסדר עם האלבום (היי, הוא אפילו מופיע בסרט), מקורב לג'יי זי מספר שהוא "מקליט שירים שיחשפו את הגרסה שלו לאירועים שהתרחשו במהלך 8 שנות הנישואים ההפכפכות שלו לביונסה". אנחנו ממש מקווים שהוא ישיר שם על "בקי עם השיער הטוב".

בכל אופן, טקסטים אישיים ורגשיים יספקו הפוגה מבורכת משירי האני-עשיר-בטירוף הטיפוסיים של ג'יי זי. תגובה אישית מג'יי זי לא רק שתהיה צעד עסקי גאוני מצידו (אנחנו בטוחים שהטקסטים שלו יעוררו עוד ועוד תשומת לב תקשורתית שהזוג גם ככה מקבל), אלא היא גם תחסוך מהזוג לעשות עוד ראיונות כדי לספק לנו מידע. (לא שהם התראיינו כל כך בשנים האחרונות). אם הם חושפים את כל הצדדים האפלים של מערכת היחסים שלהם במוזיקה שלהם, מה עוד נותר להם לספר למראיינים?