אין תמונה
"הערבים עפים על זה". נוי אלוש

ביום חמישי האחרון חשפנו בפניכם את ה"Zenga Zenga Song" - הרמיקס שיצר נוי אלוש מהנאום המפורסם והספק הזוי ספק מעורר חלחלה שנשא שליט לוב (עד מתי?) מועמר קדאפי בשבוע שעבר - "נאום המרפסת" המפורסם בו הבטיח הדיקטטור לרדוף את מתנגדיו "רחוב רחוב, בית בית, סמטה סמטה (זנגה זנגה)".

ביום חמישי בלילה כבר דיווח אלוש שהקליפ שהעלה לרשת עם הרמיקס, שכולל פס-קול של טראנס ורקדנית סקסית שרוקדת על רקע ההשתוללות של קדאפי - חצה את 120 אלף הצפיות והפך לשיר של המהפכנים בלוב. "העולם הערבי בטירוף על זה, הם עפים על זה, וזה גם מאנשי האופוזיציה בלוב וגם מאוד הרבה מדינות", אמר לנו אלוש בחמישי בערב.

הבוקר חוצה מספר הצפיות ברמיקס של אלוש את ה-400 אלף (בטח בשמאל הישראלי עוד יקראו לזה "הפגנת ה-400 אלף" או משהו כזה) בקליפ המקורי, ואם מוסיפים את הגרסאות הנוספות שעלו ליו טיוב כהעתקים - מגיעים ללמעלה ממליון צפיות לקליפ. "החבר'ה בלוב אמרו שהם ירקדו את זה בכיכר ביום שקדאפי יודח סופית", אמר הבוקר אלוש בראיון לגלי צה"ל. ולפי מצבו של קדאפי - מדובר כנראה בעניין של שעות.

בעיתון "ידיעות אחרונות" נוי אלוש מקבל הבוקר כתבה על כפולת אמצע יוקרתית, שמתארת אותו כסוג של גיבור המהפכה בלוב (עם דגש על מוצאו הטוניסאי, כמובן). אלוש אמר לעיתון: "הערבים מפרגנים עד שמגלים שאני ישראלי ויהודי, אז רובם מתחילים לקלל ולאיים שיזרקו אותנו לים, אבל יש גם כמה שמפרגנים ואומרים שאהבו את זה למרות שאני ישראלי".

אלוש הבוקר בדרכו להתראיין לעוד כמה תחנות רדיו, עיתונים וכמובן כתבה באחד ממגזיני הבידור בטלוויזיה. מה שמוכיח שעם חומר בסיסי טוב, הברקה רעיונית ומיומנות טכנית, שנרכשה בעשרות רמיקסים ומש אפים, אפשר ליצור את פס הקול של המהפכה הבאה. סחתיין.

>> דודו אהרון: "כבר מצאתי את אשתי"