ביונסה בסופרבול (צילום: Chris Graythen, GettyImages IL)
מושמצת. ביונסה | צילום: Chris Graythen, GettyImages IL

בשבוע שעבר ספגה ביונסה השמצות קשות על "התאכזרות לבעלי חיים", בגלל נעליים שעיצבה וכללו שימוש בעורות תנינים, נחשים, חתולי ים ויענים.

כעת מצטרפים לרשימה הקרנפים. הזמר מוריסי, שידוע בהטפה שלו נגד פגיעה בחיות ובפרובוקציות שהוא אוהב לעשות בנושא הטעון הזה, אמר לקהל בהופעה שלו בלוס אנג'לס: "הקרנפים נמצאים בסכנת הכחדה, ולא בגלל התחממות כדור הארץ או מחסור בבית הגידול הטבעי שלהם, אלא בגלל ידיות התיקים של ביונסה. אז - אלוהים, ברך את קרנפים".

ביונסה טרם הגיבה לנושא, אבל סביר להניח שהיא תשמור על שתיקה. מוריסי ממשיך בשלו - כך, למשל, כל העובדים בהופעה שלו בלוס אנג'לס היו חייבים להצהיר שהם צמחוניים ובמתחם ההופעה ובסביבתה כמובן שאסור למכור בשר - ממש כמו בהופעה שלו כאן בישראל בקיץ האחרון. מוריסי אף ביטל השתתפות בתוכנית האירוח של ג'ימי קימל, בגלל שקימל קיים ראיון עם אנשי הריאליטי "Duck Dynasty", שמוכרים מוצרים לציידי ברווזים. בדצמבר האחרון האשים מוריסי את קייט מידלטון ושאר אנשי בית המלוכה בהתאבדות של האחות המטפלת ג'קינטה סלדנה.

 

ריהאנה מענטזת בחזרות למופע "Diamonds Tour"

אין תמונה
זזה כמו נחמה. ריהאנה

ריהאנה של הימים האלה היא לא רק סלבית הכי מתוקשרת שמנהלת רומן און-אנד-אוף עם האקס המכה כריס בראון ואחת שחושפת פטמות בולטות דרך החולצה באירועים מתוקשרים. הנסיכה מברבדוס היא גם, ובכן, זמרת, שמנסה לגרום למעריצים להתעניין בדבר העיקרי שהיא עושה - מוזיקה, שירים והופעות.

ב-8 בחודש תפתח ריהאנה, כמובטח, סיבוב הופעות חדש באמריקה בשם "The Diamonds Tour". לרגל האירוע היא מאפשרת הצצה לחזרות שלה לקראת המופע. היא מציגה בוידיאו מתוך החזרות שתי תלבושות שונות - אימונית מעוצבת, וגופיית בטן ורודה ומכנסיים אפורים.

ריהאנה מתאמנת כאן על ריקוד המכונה "stripper/hood", כלומר "החשפנית מהשכונה", שמותאם לנאמבר ההופעה של השיר "Pour It Up". הריקוד עצמו כולל עינטוזים שמזכירים רקדניות בטן מזרח תיכוניות. נקווה שבקיץ הקרוב, כמו שהבטיחו לנו אתמול, נוכל לחזות בה מענטזת כאן בישראל, מבטיחים להדביק עליה דולרים.

 

ג'סטין ביבר ממשיך לאכזב מעריצים

ג'סטין ביבר טין צ'ויס (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
הזמר אינו מאחר, הוא מתעכב. ביבר | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

ג'סטין ביבר הוא אחד שאוהב להודות למעריצים שלו בכל הזדמנות, עד שזה כבר נהיה קיטשי ומגעיל, אבל לפעמים הוא מפשל איתם, ולא בפעם הראשונה. אמש הופיע הביבר באולם ה-O2 בלונדון, אחד מאןלמות ההופעות המובילים בעולם, אם לא ה. ביבר עלה לבמה באיחור של לא פחות משעתים, כלומר בשעה 22:30, וגרם למעריצים ולמעריצות הצעירים שלו נזק רציני. חלקם נאלצו לפספס את החלקים האחרונים של ההופעה כדי להספיק לרכבת האחרונה שתיקח אותם הביתה. חלקם, שהגיעו למופע במיוחד מחוץ ללונדון, נאלצו לוותר על המופע כולו כדי להספיק לרכבת האחרונה הביתה ולהגיע איכשהו למיטה, כשלמחרת הם הולכים לבית הספר.

הציוצים הזועמים ברשת לפני ותוך כדי המופע הרעידו את התקשורת הבריטית הבוקר. מי שהתנצל בפני המעריצים הוא לא ביבר עצמו וגם לא ההפקה שלו - אלא אנשי אולם ה-O2 בלונדון בעצמם, שביקשו את סליחת הקהל על האיחור, שעדיין לא ברור מי אחראי עליו.

 

"סטאטוס קוו" מתאחדים בהרכב המקורי

ארבעת חברי להקת "סטאטוס קוו", שהוקמה עוד בשנת 1967 תחת השם "Frantic Four" הכריזו על קאמבק של ההרכב המקורי, שלא ניגן ביחד כבר שלושה עשורים, מאז שהלהקה התפצלה.

העולם מכיר ואוהב אותם בזכות שירים גדולים כמו “Rockin’ All Over the World”, “Caroline” ו- “Down Down”. בישראל מוכרת "סטאטוס קוו" בעיקר בזכות הלהיט הגדול "In The Army Now" שהיה שיר השנה בגלי צה"ל בשנה בה יצא, 1986.

"נחמד לפגוש את כולם אחרי כל השנים האלה ולהכיר אותם מחדש, כי הרבה מים עברו מתחת לגשר", אמר הגיטריסט והזמר ריק פארפיט ל"סקיי ניוז". פארפיט, יחד עם הסולן והגיטריסט פרנסיס רוסי, היה זה שהמשיך לקיים את "סטאטוס קוו" עד היום. כעת הם התחברו עם הבסיסט אלן לנקסטר והמתופף ג'ון קולאן, שניגנו איתם עוד בסיקסטיז.

"סטאטוס קוו" (או בעצם "פראנטיק פור"), למי שמתגעגע ובמקרה יהיה באנגליה בזמן הקרוב, יפתחו את סיבוב האיחוד שלהם מחר (רביעי) ב"אפולו" במנצ'סטר ויסיימו אותו ב-17 בחודש באיצטדיון וומבלי, לא פחות. "אנחנו לא יודעים איך יהיו ההופעות, בינתיים בחזרות אנחנו מרגישים בסדר ודי מתרגשים", אמר פארפיט. "אני מניח שאחרי ההופעה הראשונה נוכל להגיד איך זה יוצא לנו. או שזה יהיה טוב או שזה יהיה רע, אלה הן שתי האופציות".

"פרנטיק פור" בחזרות למופע, אחרי 3 עשורים,מבצעים את "רודהאוס בלוז" של The Doors